Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az hogy a meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a meleg férfiak nem akarnak lányokkal análisan szeretkezni? Pedig nekik sokkal szebb fenekük van

Figyelt kérdés

Ha az aktív meleg férfiak ennyire szeretik az anális szexet akkor lányokkal miért nem csinálják?


Pedig valjátok be a lányoknak sokkal ezerszer szebb fenekük van mint a férfiaknak a lányoknak formás gyantázott tiszta gyönyörű ínycsiklandó még a férfiaknak szőrös általában kicsi fokhagyma fenekük van.


Aktív melegek miért nem csináljátok néha lánnyal az anált?


Sokkal jobb egy formás nagyobb popót d.ugni mint egy kicsit a férfiaknak meg kicsi van.



2020. nov. 16. 09:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szex is jó velük
2020. nov. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

De a lényeg lemaradt.

Gondolom te is heteronak vallod magad :D

2020. nov. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
#12 egy “kíváncsi hetero” 🤣
2020. nov. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
én lány vagyok és biszex vagyok a lányok a fiúk és a shemale csajok is vonzanak, kipróbálnám shemale csajjal ha tehetném szoktam olyanokat nézni ahol shemale csaj szexel sima egyszerű csajjal ,jó nézni ahogy a csaj igazi péniszel megdugja a másik csajt.
2020. nov. 16. 13:37
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak szerencsére jó hirdetők
2020. nov. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!