Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az hogy a meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a meleg férfiak nem akarnak lányokkal análisan szeretkezni? Pedig nekik sokkal szebb fenekük van

Figyelt kérdés

Ha az aktív meleg férfiak ennyire szeretik az anális szexet akkor lányokkal miért nem csinálják?


Pedig valjátok be a lányoknak sokkal ezerszer szebb fenekük van mint a férfiaknak a lányoknak formás gyantázott tiszta gyönyörű ínycsiklandó még a férfiaknak szőrös általában kicsi fokhagyma fenekük van.


Aktív melegek miért nem csináljátok néha lánnyal az anált?


Sokkal jobb egy formás nagyobb popót d.ugni mint egy kicsit a férfiaknak meg kicsi van.



2020. nov. 16. 09:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Téged sem az eszedért szeretnek.
2020. nov. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
99%
Biszex vagyok, szóval nekem jöhet lány is, de láttam már olyan fiú feneket, hogy nem biztos megállja helyét az állításod, miszerint ezerszer szebb egy lány fenék. .. 😄
2020. nov. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, egyedül vagy ilyen retardált?

Vagy Lapiczka vagy megint?! 😁

2020. nov. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Például azért mert ők nem csak a feneket látják, hanem az egész pasit. A nő az pedig nem pasi. Ennyi.
2020. nov. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A másik oldal pedig, hogy a nő sem szeretne együtt lenni egy meleg pasival. L.
2020. nov. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
99%

Akkor én is felteszek neked egy kérdést, csak hogy megértsd.

Miért nem mindegy az neked, hogy egy csaj vagy egy pasi szop le?

Pasi sokkal jobban csinálja és élvzezetből.

Ők tudják mi az izgató a pasik számára, mert ismerik a saját farkukat, hogy mely részeket kell izgatni, ellenben a nők nem.

Ha kipróbáltad, majd jelezd. :D

2020. nov. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyébként a Transzi Shemae fenék a legszebb ,a melegeknek az lenne a legjobb mert ott van farok is de olyan szép formás mint egy nőnek.
2020. nov. 16. 10:37
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy a 7esben írták, én pont ezért kedvelem a transzikat biszexként a legjobban


Transz

Pasik (anal miatt)

2020. nov. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A shemale csajoknak is van farkuk ők tudják hol vannak az idegvégződések a nemi szervben ezért nagyon jol sz..pnak
2020. nov. 16. 10:57
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy tényleg!
2020. nov. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!