Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet hogy meleg vagyok???

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy meleg vagyok???

Figyelt kérdés
Régebbóta izgalomba hoz az izmos férfi test látványa.Mikor magamhoz nyúlok szeretem bal kézzel izgatni az ánuszom.Ha meleg vagyok, hogyan válaljam fel? 26/F

2020. nov. 22. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Szeretnél kipróbálni valamit férfival?
2020. nov. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%

"hogyan válaljam fel?"

Minek akarod egyből világgá kürtölni?? Ez valami feltűnési viszketegség a homiknál? Senkit se érdekel, tartsd meg magadnak és csináld a négy fal között!

2020. nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Még egy szemellenzős ...

Neked is elmondom akkor, a homoszexualitás nem annyiból áll, hogy dugnak, mint a nyúl. Lehet, neked ennyi egy kapcsolat, másnak nem.

2020. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

2. Engem sem érdekel, hogy ki hogy kúrt meg valami csajt mégis hallok ilyen beszélgetéseket.

Meg am nekem oké a 4 fal között, de akkor tessék szépen te is csak a négy fal között fogd meg az asszony kezét. Rá se nézz az utcán igazából mert még véletlenül valaki rájön, hogy vonzódsz hozzá és akkor simán megvernek 5-en egyszerre.

2020. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

2

Egy fogad legyen és az is fájjon.

2020. nov. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
2 - Valamit felvállalni nem csak társadalmilag, hanem önmagunkkal szemben is lehet/kell. Később meg a párunkkal szemben. Azért ez nem egy olyan dolog, amivel reggel felkelsz, hopplá, uzivagyok, mehet minden tovább. Vannak, akik hosszú évek során sem tudják elfogadni önmagukat, talán pont az olyan emberek miatt, mint te is vagy.
2020. nov. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!