Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, ti szexeltetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, ti szexeltetek már nővel?

Figyelt kérdés

Mikor? - akkor már tudtad, hogy meleg vagy? Bevallottad magadnak?

Miért?

Milyen volt?

És egyáltalán...



2020. nov. 25. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Igen
2020. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

#1


Ismét egy hasznos válasz, ami mindannyiunkat előbbre visz.


Szerintem itt van egy Igen ember, aki minden topikba bemegy bemutatkozni.

2020. nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Még nem. De talán úgy vagyok vele, mint a kíváncsi hetero a pasikkal, ki kellene próbálni lánnyal is. 😊
2020. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
nem,lent nem indít be semmi sem nőknél
2020. nov. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Meleg vagyok, meg sem fordul a fejemben. Ahhoz hogy valaki meleg legyen, elég sokaknál nagy lelki vívódás van míg elfogadja önmagát...
2020. nov. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Én melegnek tartom magam viszont venném a bátorságot hogy egyszer ki próbáljam nővel mivel van bennem bi hajlam, viszont ha nem menne akkor nem erőltetném és büszkén maradnék meleg.

19/F

2020. nov. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Én még nem és valószínűleg nem is fogok. Egyszerűen nem vonz.
2020. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
99%

Igen. Erőltettem magamban, hogy ez kell nekem, működött is fizikailag, de soha nem sikerült párkapcsolatot létrehoznom, úgy kb mindegyik kudarc volt. Az együttlétek is, bár lehet a lányoknak nem, de nekem folyamat túráztatnom kellett az agyam, hogy összejöjjön egy orgazmus. Nagyon régóta tudom, hogy ez nem az igazi, és nagyon sok megalkuvás volt az életemben, hogy ezt elfogadjam. Talán a mai napig sem sikerült, ha most iszonyat őszintének kellene lennem, akkor azt mondanám, szégyellem.

Sokszor, ha alkalom adódik, elképzelem, hogy csak egy pillanat, hogy ennek véget vessek, de nem tudom megtenni. K|baszottul fájdalmas elfogadni saját magam, fájdalmasabb, mint az, hogy engem elfogadjanak.

2020. nov. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, mikor még nem fogadtam el magam, és nagyon bizonyítani akartam magamnak hogy valójában én hetero vagyok, esetleg/ talán biszex. Nem volt jó, nem élveztem, a helyzetet - talán érthető okokból- teljesítmény feladatnak éltem meg. Erekciót még csak-csak kicsikartam magamból, de aztán az orgazmust is csak színleltem, hogy hagyjuk abba. A csajszit, akkori barátnőmet (lol de fura ezt leíni ilyen kontextusban 😆) azért sajnálom, hogy velem vesztette el, mégegyszer nem tenném meg ezt vele.

Nekem a coming outhoz vezető úton történő szex a másik nemmel inkább volt a gyász egy szakasza, mint élvezet, nyitottság valami új, izgalmas dologra.

2020. nov. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én még sosem voltam nővel. De néha elképzelem. Azért egy punci meg egy popsi anatómiája más. Kipróbálnám egyszer, hogy milyen a hüvely. Állítólag az végig szorít, nem csak egy rövid szakaszon. Ez azért lehet érdekes. Egyszer megfognék eg pár mellet, hátha jó érzés. És engem is érdekel, hogy mennyire szopnak másként a nők és a fiúk. Ehhez ki kéne próbálni nővel.

De ha jobban belegondolok, nem tudom, hog mennyire tudnám magam odaadni egy nőnek.

És szinte biztos, hog nem tudnék pinát nyalni.

2020. nov. 25. 16:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!