Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan vígasztalhatnám meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vígasztalhatnám meg a legjobb barátomat?

Figyelt kérdés
Mindketten passzív srácok vagyok ès Őt nagyon bántja, hogy nekem többször jött már össze szex mint Neki... Egy hete is szexeltem ès teljesen kikèszült, mert neki már hónapok óta nem jött össze. Nem irigy csak nincs önbizalma. Hogyan vígasztalhatnám meg?
2020. nov. 28. 15:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha már legjobb barát, talán belefér, hogy a sok szexpartner közül átpasszolj egy-két alkalmit. De ha neked nem fér bele, legalább ne sztárold magad előtte, hogy már megint összejött valami. Ennyi a titok.
2020. nov. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen egyetértek az 5össel.valahogy mi akik az értékeket becsüljük a kapcsolatban ....valahogy nevetségesek vagyunk....legalábbis sokak szerint.
2020. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagyunk azért nem kevesen,akik az értékeket becsulik,és ezt keresik másokban is.

Csak kudarcok,pofára esések,elhagyások és megcsalások után óvatosabbak vagyunk..

De azért reménykedőek,mert a reményt nem szabad feladni,elveszíteni sosem !

Bármilyen életkorban !

2022. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!