Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lefeküdtem a legjobb barátomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a legjobb barátommal, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Zuhanyoztam amikor ő bejött a furdőbe egy boxerbe de a farka merev volt. Levette a boxert és bejött mellém a zuhany alá és közbe én is elkezdtem merevedni. Megcsókolt és megfogta a f@szomat amire én is elkezdtem őt izgatni. Egy idő után letérdelt és elkezdett szopni de a zuhanyzó nem volt túl kényelmes így átmentünk az ágyra és befejeztük amíg mindkettőnk el nem ment. Után megkérdeztem hogy ez mi volt és azt mondta hogy elképzelte ahogy zuhanyzom és elkezdte verni de nem volt neki elég és látni akarta és utána meg már nem tudta megálítani magát. Mit a helyzet ilyenkor?

2020. okt. 7. 20:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Hetero vagyok, de majdnem felizgultam. Kicsit csiszolni kell a stílusodon, de van tehetséged az íráshoz.
2020. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem szerda. 😁
2020. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Megesik. Engem is kielégíthetne a legjobb barátom :D
2020. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%

Ez inkább történet mint valóság.

Valóban csiszolni kell,figyelni a részletekre,kicsit több sztori.


Ha mégis valós akkor a barátod meleg,te pedig minimum kiványcsi hetero.

2020. okt. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%
Nekem miért nincs egy ilyen? Ki akarom próbálni sráccal de csak várok várok egy fiatal normális srácra...
2020. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%
Fantáziának elmegy.
2020. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
58%

Nekem is a barátom szokta a farkam kényeztetni😉

De csak ő nekem, én nem adom neki vissza mert undorodom olyan téren a fiuktol. 😕


18F

2020. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
53%
Kamu
2020. okt. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%

Velem már előfordult ilyen.


Ha akartok ismétlést, folytatást, akkor ez nem hetero akció volt. Ha nem, akkor csak kíváncsiság.

2020. okt. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%
Ilyenkor lefeküdtél a legjobb barátoddal. Nem kell ezt túlspilázni. Könyveld el élménynek.
2020. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!