Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan vígasztalhatnám meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vígasztalhatnám meg a legjobb barátomat?

Figyelt kérdés
Mindketten passzív srácok vagyok ès Őt nagyon bántja, hogy nekem többször jött már össze szex mint Neki... Egy hete is szexeltem ès teljesen kikèszült, mert neki már hónapok óta nem jött össze. Nem irigy csak nincs önbizalma. Hogyan vígasztalhatnám meg?
2020. nov. 28. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Esetleg mond azt neki, hogy neked sem jött össze semmi. Ha tudod, hogy rosszul esik neki, akkor ne dicsekedj ezzel előtte.
2020. nov. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
ha képes vagy rá, szerezz neki egy szép estét.
2020. nov. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Bevállalnám egyszerre kettőtöket ;)
2020. nov. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

(Melegként írok.)


Szerintem az a gáz, hogy ebben

keresitek az önbizalmat. A szexmánia is ugyanolyan mentális betegség/probléma , mint a depresszió. Minden emberre ráférne pszichológus vagy pszichiáter. Annyira elferdült a homik gondolkodása, hogy nem is csodálom, hogy alig van normális közöttük/tünk. Ez is visszavezethető nyilván arra, hogy sokat kell hazudoznunk, és teljesen elferdül a tudatalattink. Saját tapasztalatból írom, hogy mennyit segít, ha a szülő/szülők mellettetek állnak, támogatnak. Nekem is utána változott meg teljesen a gondolkodásom, hogy mind a ketten támogatnak mai napig. Persze én szerencsés vagyok, mert nyilván én sem úgy gondolkodnék, mint most, ha elutasítottak volna. Javaslom tényleg mindenkinek szakember segítségét, mert rossz olvasni ezeket. Ezeket tényleg csak jószándékból irom. Nem ciki segítséget kérni. Mindenkinek kéne.

2020. nov. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
#5 rézben egyetértek veled, de én pl. szintén meleg fiúként attól szenvedek a legjobban, hogy kb fehér holló vagyok a kórnyezetemben, nincs egyetlen másik fiú akivel kielégíthetnénk egymást, mindenki akit kiszemeltem eddig kivétel nélkül hetero fiú volt. És nincs bennem szexmánia, szimplán az alapszintű, szerintem mindenkiben meglévő szexuális igényeim szeretném kielégíteni, és szenvedek mert 26 évesen még szüz vagyok. Ha jól vettem ki a kérdező barátja is hasonló körülményektől szenved.
2020. nov. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Még annyit akartam írni, hogy a kérdésedre is válaszoljak, hogy add tudtára, hogy nem attól lesz értékes, mert másokkal dug. Belső értékek a legfontosabbak, és nem azért fogja valaki őszintén kedvelni őt, mert ilyen-olyan külsővel rendelkezik. Bár kérdésedből az jön le, hogy szexkapcsolatokat vagy kalandokat kerestek. Viszont attól nem lesztek sosem boldogok. Hosszú távon meg magányossá fog tenni titeket, ha más dolgokban nem találjátok meg az értékeket. Keressen a barátod esetleg valami hobbit, legyen többet barátaival is, stb. Az biztos segít. A legjobb megoldás meg szerintem akkor is szakember lenne, mert sokat segít. Ezt is tapasztalatból írom.


5-ös

2020. nov. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Neked is csak ennyit tudok javasolni 6-os, keress pluszba más elfoglaltságot. Ne terhelődj le ezzel. Kapcsolatok alapja a bizalom és az őszinteség. Akik nem fogadnak el olyannak, amilyen vagy, akkor lehet tovább lapozni. Nem kell ezért elkeseredni, sem pedig akár saját magadat okolni. Nincs azzal baj, hogy 26 évesen szűz vagy. Én is annyi vagyok, és inkább lennék szűz, mint pl erőszak részese. Én ezt éltem át és rosszabbat tesz lelkileg, mint az, hogy nem dugtál még. Hidd el. Ezért írtam, hogy sokat segít szakember. Csak őszintének kell lenni velük is.
2020. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Értem, köszönöm szépen. Esetleg privátban tudnál javasolni szexuál-pszichológust? Azt hiszem rám férne.

#6

2020. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
4/ megint te vagy az? Megnyugtatlak, még mindig senki vagy.
2020. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem lehet hogy azért féltékeny mert veled akar lenni igazából?

Beszélj vele erről és ha neked is szimpi úgy akkor lépj. Az nem számít hogy mindketten passzívak vagytok majd csináljátok felváltva.

2020. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!