Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek nektek a nővel Csajjal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek nektek a nővel Csajjal való közösülés az undorító?

Figyelt kérdés

Én Heteroszexuális vagyok és egyszer küldtem nekem egy meleg videót ami egy alternatív oldalon volt ezért nem tudtam hogy meleg videó,és megnyitottam és amikor megláttam hogy egy homoszexuális közösülés majdnem elhánytam magam rettenetes undorító volt számomra és megdöbbentett hogy mik vannak a világban.


De ti melegek ugyanígy éreztek a hetero közösülés láttán?

Nektek a nővel való szex mindenfajtája orális vagienális stb undorító?


Egyszer megkérdeztem egy meleg pasit azt mondta számára semleges a hetero szex és szokott is nézni olyant.


De ha minden melegnek semleges a hetero szex a nővel való szex ,akkor tuti hogy minden meleg valójában a nőkhöz is vonzódik valamennyire csak még nem fedezte fel ezt a vonzalmat.


Viszont ha egy meleg azt mondaná nekem hogy a nővel való szex az nagyon gusztustalan,akkor végre megérteném azt hogy mit éreznek a melegek a férfiak és a nők iránt.


Ugyanazt érezhetik mint mi heterok csak fordítva ,de viszont ilyen melegel még nem találkoztam aki azt mondta volna hogy számára undorító a nővel való szex.



2020. dec. 3. 21:30
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

18# aki utálja a melegeket az nektek egyből meleg ugye?


Na látjátok pont ezt utálom a melegekben hogy probálják rá érőltetni a melegséget minden férfira hogy ez hogy de jó baromi buli .


nekem nincs bajom a melegekel nem utálom a melegeket ,nekem azzal van a bajom hogy nem vallják be hogy ez nem normális dolog és hogy próbálják mindekire ráerőltetni hogy mindenki látens meleg mindekiben vannak meleg hajlamok holott ez nem igaz.

2020. dec. 4. 13:43
 22/24 anonim ***** válasza:
96%
Lapoczka barátunk megint kezd csöppet belezavarodni a saját kusza gondolataiba. 😂
2020. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
97%
Nem normális valóban, és elég rossz ezzel a szexuális orientációval együtt élni. Nem is azt hangoztatom hogy normális, hanem csak annyit, hogy fogadjanak el úgy ahogy vagyok emberként, és ne utálnivaló "alfajként". Aki utálja a melegeket lehet nem látens meleg, de homofób az biztos, és ha egy ilyet leb*zizunk és húzzuk az agyát ezzel megérdemli szerintem.
2020. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Hát a záptojás és a hal keveréke ,kb ahhoz hasonlítható a női nemi szerv szaga , szóval sokkal büdösebb mint a férfi nemi szerv.
2020. dec. 6. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!