Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy mentek oda egy srác hoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mentek oda egy srác hoz aki tetszik nektek? Több mint valószínű h meleg.

Figyelt kérdés
Van egy srác akit többször látok hetente, és nagyon bejön, már próbáltam felvenni a szemkontaktust vele, sikerült viszonozta, és már ő is kezdeményezet. Most nekem kéne oda menni hozzá, de hogyan? Eléggé nehezen ismerkedem, de ha nyitott a másik fél akkor én is teljesen nyitott vagyok a beszélgetésre. De ahhoz h ő is nyitottan álljon hozzá ahhoz meg kellene könnyíteni a hangulatot, mondjuk valami vicceset kéne mondanom, vagy nem tudom, mert nem akarom h kinos legyen. Azt sem tudom h hogyan flörtöljek vele, valaki aki már jártas a témában kérlek segítsen. Én teljesen új vagyok ebbe a világba. Még semmi nem történt köztem és egy fiú között. Összes tippért előre köszi. 19/bi.

2020. dec. 7. 20:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
10 - "itt a számom, aztán ha üríteni akarsz, írj..." - ez legfeljebb nálad sztereotípia. A papír nem váltja ki az ismerkedést, csak lehetőséget ad arra, hogy elkezdjenek egyáltalán ismerkedni.
2020. dec. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
#11, ez maximum orgia partin fér bele, esetleg szaunában.. Én tuti nem hívnám fel, ilyen duma után.
2020. dec. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

5 ez nem rossz ötlet, egy olyan üzletbe dolgozik ahol pólókat is eladnak. Meg kérdezhetném tőle h szerinte melyik néz ki jobban, aztán ha válaszol akkor meg mondom neki h „ mert nem tudok választani h melyik is állna jobban rajtam, mondjuk rajtad szerintem ez jobban nézne ki..... Habár rajtad minden jól néz ki 😊" nem béna ötlet? Habár ha ezt csinálnám akkor el kell h kapjam a jó alkalom kor. Mivel h többnyire a kasszában van, így nem tudom h hogy is tudnám ezt kivitelezni. Párszor láttam őt kirakodni is, szóval remélem jó időben jó helyen leszek (leszünk).


6 csak akkor lehetek benne 100% biztos h meleg, ha ő meg mondja nekem. A szemei alapján gondolom h az, mivel h egy hetero srác nem úgy néz rá egy másik srácra. Ha mész a utcán és látsz egy helyes srácot a szemébe nézel, ha hetero (vagy nem jössz be neki, vagy esetleg nincs kibékülve melegségével, vagy rossz alkalomkor néztél rá amikor valami elterelte a figyelmét) akkor a szemedbe néz és utána elnéz, viszont ha meleg és bejössz neki akkor tartsa a szemkontaktust, és szinte tudod h ő az, és ha máskor is találkozol vele akkor már ő is próbálja a szemkontaktust felvenni veled, egy hetero ilyet nem csinál, ha csak nem csajrol van szó.


8 mondjuk ez sem rossz ötlet, viszont szerintem az sokkal nagyobb magabiztossága sugall ha személyesen megyek oda, és mondjuk én sokkal jobban vonzódnék egy sráchoz ha magától jönne hozzám, mivel benne van a pakliba h elutasítom őt és ezzel azt mutatom h számít nekem annyira h merek érte kockáztatni.


9 ez sem rossz ötlet, de én inkább maradok a személyes beszélgetésnél. El szeretnék kezdeni kockáztatni, mert ahogyan észre vettem grinderen és a többi appon nem nagyon lehet kapcsolatot találni.


Most légyszi valamilyen flörtölési tippeket adjatok, ha netán van nektek. Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld ✔️

2020. dec. 8. 20:28
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, ebből érdekel, hogy mi fog kisülni:)
2020. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne, mi fog kisülni, én is voltam már párszor ilyen helyzetben. Aki szeretne beszélgetni, nyugodtan írjon! :)
2020. dec. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett a vege?
2020. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát még sajnos nem találtam meg a megfelelő pillanatot, mivel h valamilyen módon azóta mióta ezt ki írtam csak 3x volt lehetosgem
2020. dec. 24. 19:25
 18/19 A kérdező kommentje:
Lehetőségem találkozni vele (amikor dolgozott, és én is ott voltam) először amikor épp megláttuk egymást, akkor én be tértem a egyik sorba, és ő is pont abba a sorba tért be, és egymásnak szembe voltunk, míg előttem volt, es én előtte, lassan sétáltunk egymás felé, és egymás szemébe néztünk, eszméletlen volt. Aztán jött a egyik kollégája aki szaladt utána, és elrontott mindent, valamit akart tőle kérdezni szóval nem volt lehetőségem hozzá szólni. Másodszor egy másik kollégájávall beszélt, és 3 pedig éppen én voltam valakivel aki nem tudja rólam h bi vagyok így nem nagyon tudtam vele beszélni. De megfogadtam h legközelebb nem hagyom ki a lehetőséget h beszéljek vele. Ha lesz valami újdonság ezügyben, akkor írok!
2020. dec. 24. 19:41
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
azóta sikerült?
2021. jan. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!