Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes vagyok egy 15 évvel idősebb férfiba.

Figyelt kérdés
Ő kapcsolatot akar és nekem se lenne ellenemre, de attól tartok sok ez a 15 év. Hosszútávon működne egy ilyen kapcsolat?

2020. dec. 19. 16:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ha valaki azt írná, hogy nem akkor nem is mennél bele? Szerintem erre nem lehet választ adni. Ha te szereted ő is téged, akkor megpróbálni meg lehet nem?😉
2020. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Attól is függ hogy hány évesek vagytok. Nem mindegy hogy 15-30 vagy mondjuk 25-40.
2020. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem gáz a 15 év korkulombseg legalább tudja mitakar
2020. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
A volt kispasim 30 évvel volt fiatalabb. Igaz csak egy évtizedet bírt ki mellettem. Ha gondolod vágj bele nyugodtan....
2020. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én 23F ő 38F
2020. dec. 19. 17:02
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez tőletek függ.

Nem tudom mi a kétely oka, egy korodbeli sem biztos, hogy megbízhatóbb egy kapcsolatban.

Az, hogy esetleg a korkülönbség miatt kiütközik valami, ennek is van ellentéte, én is az idősebb pasikat kedvelem, viszont én azon a színvonalon is vagyok, jobban megértem magam az idősebbekkel, mint a velem egykorúakkal, sokkal több közös téma van.

2020. dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az nem olyan vészes. Vágj bele, aztán majd alakul valami 😇
2020. dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok meg
2020. dec. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim közt 23 év van. 20 éve vannak együtt.
2020. dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem fog működni. A generáció különbségek okozta nézeteltérések felszínre jönnek előbb-utóbb. Működhet akár 10 évig is a dolog, de a vége boldogtalanság lesz. Tapasztalatból írom. Előbb tedd fel magadnak a kérdést, hogy miért van rá szükséged. Félsz egyedül? Örülnél ha tamaszod lenne? Tapasztaltabb és ez vonz? 38 évesen te is tapasztaltabb leszel jóval, mint most. Jobb esetben persze. Szerelem elveszi a józan racionális ítélőképességet. Ha biológiailag nézed a dolgokat, akkor ő jóval előbb megfog halni, mint te. Akkor is boldog leszel? Előbb egyedül legyél boldog és utána menj bele kapcsolatba. Akkor nem leszel sosem szerelmes ennyivel idősebb emberbe. Nem baj, ha nem fogadod meg a tanácsom, vagy nem hiszel nekem. Működhet mondom akár évekig is. De a vége sajnos az lesz, amit mondtam. Ha belemész, akkor tapasztalsz egyet, csak tudd, hogy ez maximum erre elég, másra nem. Általában azok maradnak együtt 20 éveket is, akik egyedül gyávák élni. Ott, ahol nincs veszekedés, vagy ha van, akkor őszinte bocsánat kérés követi, az ilyen kapcsolatok működnek csak hosszan. De ahhoz kölcsönös alkalmazkodás és őszinteség kell mindig. Akkor végig tart a szerelelem/szeretet. Ehhez viszont mind a két fél kell és ugyanazt kell, hogy akarják. Nagy faszs*g az, mikor azt mondják, hogy az ellentétek vonzzák egymást. Ez lehet, hogy biológiában és fizikában így van, de fejben nem. :D A hasonló gondolkodású emberek vonzzák egymást, legyen az hetetero kapcsolat vagy homi kapcsolat. Akkor nem hűl ki a láng, ha kölcsönösen megértitek egymást, hoztok áldozatot a masikért és szembe szálltok a félelmeitekkel(egyedül lét, társadalmi nyomások, mit fog szólni más, stb.). Szóval a te döntésed, hogy mit döntesz. Ha boldogok is lesztek, akkor az csak pillanatnyi(hónapok, pár év) lesz.
2020. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!