Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan fiú, akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú, akit érdekelnek lányos fiúk?

Figyelt kérdés
Van olyan fiú, aki számára vonzó, ha egy passzív lányként viselkedik, és lányos ruhában kezd csábítani, vagy esetleg maszírozni? Mindezt úgy, hogy az aktív fél biztosítja a ruhát?

2021. jan. 11. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Leszel a barátnőm? <3
2021. jan. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Újabb kamus.
2021. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Igen
2021. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Van olyan aki biztosítaná a ruhát is?
2021. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2-es! Nyíltan nem vagyok az, de ha a partner benne van, és biztosít amit szeretne rajtam látni, akkor én benne vagyok..
2021. jan. 11. 18:32
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Más a lányos FIÚ és más a transz.

Egy fiú miért akarna lányruhát venni...

2021. jan. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem akarok ünneprontó lenni, és széttrollkodni a kérdésed de több megjegyzés is felmerült bennem.


1. A lányos pasi nem egyenlő azzal, hogy női ruhát hord. Ez viselkedés éli dolog főként, és valahol azért tükröződik a megjelenésen is. Heterók erre mondanák azt hogy üvölt róla hogy b*zi.

2. Nem mindegy hogy transzvesztita vagy crossdresser vagy. Konkrétan mondhatnám hogy nagyon nem mindegy. Nem fogok fogalmakat írni, ha gondolod majd rákeresel a googleban.

3. Bár én uni vagyok, de a f*Szt szeretem és a férfiak segglyukát. Szóval számomra egy nőnek öltözött pasi nem vonzó. Egy PASIT akarok magamnak, akár szőrrel (főleg ha lehet azzal).


Szóval én nem ítélem el azt aki erre vágyik, de őszintén szólva nem értem azokat a meleg pasikat akik női ruhába öltözött pasikat dugnak és melegnek mondják magukat. Hogy miért nem értem? Mert 1. Női ruhában van, sminkben stb, tehát nőnek néz ki. 2. A farkával nem foglalkozik, tehát csak a segg a lényeg. 3. Ha egy olyan pasit keresnek, aki nőnek néz ki, női parfüm stb. Tehát minden női, akkor mi a f*ezért mondják magukat melegnek?

2021. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Csak ha noi fehernemuben
2021. jan. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
igen.
2021. jan. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Nincs, 7-sel tudok egyet érteni
2021. jan. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!