Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Honnan származik az az előítél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan származik az az előítélet, hogy a melegek utálják a sportot?

Figyelt kérdés
Van, akik esetében ez igaz, de tudjuk, hogy valójában nem általánosíthatunk ennyire. Talán az (is) az oka, hogy sportolók (pl. focisták) körében ritkábban derül fény arra, hogy valamelyikőjük meleg?

2021. jan. 16. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Még soha nem hallottam ezt a sztereotípiát
2021. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha életemben nem hallottam ilyet.

Sőt, a legtöbb meleg, akit ismerek, sokkal többet sportol, sokkal többet ad magára, mint a heterok.

2021. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez baromság.

Nem lehet ennyire általánosítani. Ugyanannyian vannak azok akik szeretik a sportot és akik utálják.


Sport nélkül is lehet többet adni magadra. Az, hogy valaki nem sportol, az nem jelenti azt, hogy igénytelen.

2021. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ezt inkább a sorozatokba tolják meg a filmekbe mert why not
2021. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hallottam ilyet. Ha mást nem is, de kirándulni szeretnek.
2021. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem halottam ilyet.De a szopást fellehetne venni sportnak.van aki30p alatt sem megy el és ahhoz kell erőnlét ;)
2021. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%
6-oska, szerintem ezzel a válaszoddal mellélöttél... :-(
2021. jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen sztereotípia, hogy a melegek lányosak, félénkek, nem szeretik a kemény csatákat. Ezért kerülik a csapatsportokat, ahol a pályán harcolni kell, az öltözőben meg egymást csapkodni törölközővel és azzal kérkedni, ki hány csajt varrt már le.
2021. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
8-aska, ha te voltál a 6-oska is, akkor tényleg félreértetted a kérdést is, és engem is.
2021. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem különbséget kéne tenni a sport űzése és a sport nézése között.

Én pl. utálok focit nézni és főleg forma1-et. Semmi értelmük nincs. A sztereotípia nem hiszem, hogy valaha is arra vonatkozott, hogy nem sportolnak, a macho man óta kondiban mutogatják magukat, inkább ez vált a sztereotípiává.

https://www.youtube.com/watch?v=AO43p2Wqc08


Szóval inkább a sport nézésre szoktak ilyenkor gondolni.

2021. jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!