Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mert van ennyi előítélet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert van ennyi előítélet a melegekel szemben?

Figyelt kérdés
Igazából nekem is van erről véleményem, de kíváncsi vagyok hogy más melegek hogy látják... Vagy akár heterok is
2019. márc. 17. 00:04
 1/4 StevenUp ***** válasza:
100%

Mert generálják az emberek

Fent eldöntötték hogy ha a Nép nincs egységben akkor könnyebben lehet hülyét csinálni belőlük


Minél több az egymásnak ugrasztás annál később fog érvényesülni az "egységben az erő" elve...


És odafent így akarják ezt

2019. márc. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberek alapból előítéletesek.

Előítéletesek a férfiakkal, a nőkkel, a kigyúrtakkal, a kövérekkel, a szépekkel, a csúnyákkal, stb.

Mindig van egy csoport, aminek egy másikkal szemben előítéletei vannak.

2019. márc. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
86%

Félnek az emberek. Nagyon idegen nekik ez az egész, és ha valaki nem eléggé nyíltlátáskörű erre az egész lgbtq+os dologra tekintve, akkor félni is fognak.

Egyes embereknek pedig nincs gerincük, és csak azért.

2019. márc. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az emberekben van egyfajta ösztönös irtózás a mássággal szemben - az érzés az állatvilágból származik, és csak a kultúrálisan fejlettebbek tudják ezt az érzést elnyomni.

Nem olyan régen még a balkezeseket megpróbálták átszoktatni jobb kézre - mertha nekem az jobb kezem az ügyesebb, akkor nehogy már ő bal kézzel csinálja a dolgokat.

2019. márc. 17. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!