Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Párkapcsolatok terén a tapaszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatok terén a tapasztalat hiányát hogyan küzdenéd le?

Figyelt kérdés

Sajnos eddig alig volt párkapcsolatom és a korom alapján bőven indokolt lett volna.


Ha új fiúval jönnék össze félek hátrány lesz.


30/F



2021. jan. 20. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Lehet hogy probléma lesz, de abból is tanulni fogsz valamit. Amúgy meg felesleges ezen kattognod meg azt várnod mikor cseszel el valamit.

Szerintem nem gaz, engem nem zavarna. Ne legyél önző az fontos. Aztán meg kialakulnak úgyis a dolgok.

2021. jan. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó pár találsz magadnak, akkor nem lesz hátrány.
2021. jan. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Egyszerűen a kommunikáció a lényeg. Szerintem ebben nincs mit szégyellni, én is tapasztalatlan vagyok, az első komolyabb kapcsolatom 22 évesen lett, előtte kb semmi. A párom inkább őrült neki, hogy tapasztalatlan vagyok és vele élhetem meg először a komolyabb dolgokat.
2021. jan. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!