Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 30 évesen mekkora esély párt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen mekkora esély párt találni?

Figyelt kérdés
10éves kapcsolatból léptem ki, most kezdtem el ismerkedni és magyon nehéz... volt pár randi, szex de ennyi. Párkapcsolatot senki sem keres...
2021. febr. 5. 17:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Te is keresel, biztos más is, de nem fog egyik napról a másikra menni.
2021. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Én 39 évesen találtam meg a párom. 4 éve együtt vagyunk.
2021. febr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Könnyű helyzetben vagy, fiatal vagy még.

Mit szóljak 52 évesen,három kapcsolattal a hátam mögött ?


Senkinek nem könnyű,az ismerkedés elején óhatatlan,hogy mindenki az exéhez viszonyít...Ezt az érzést kell legyűrni..

Sajnos viszont tényleg igaz, hogy a legtöbb csak szexet, alkalmit keres.

2021. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%

Miért akarsz párkapcoslatot? Teljesen őszintén kérdezem.


Én talán másfél éve léptem ki egy 9 éves kapcsolatból. Azáltal, hogy az addigi életem teljesen megváltozott, konkrétan újjá születtem: minden nap sportolok, képzem magam (tanulok), dolgozom, a barátaimmal foglalkozom, és nem utolsó sorban ismerkedem. Vadászösztön, flörtölések, beszélgetések, kaland, szex. Soha nem éreztem magam ilyen jól.


TE miért akarsz feltétlenül kapcsolatot? Azon kívül, hogy kényelmes volt? Az az ember, aki nem áll meg a saját lábán, és képtelen egymaga "managelni" a saját életét (ráadásul jól), én azt mondom ne is akarjon kapcsolatot, mert halálra lesz ítélve. Nem várhatod el a másiktól, hogy a problémáidat megoldja. Márpedig kapcsolatot nem akarunk, hanem egy párt szeretnék akibe annyira szerelmesek leszünk, hogy majd együtt kívánjunk vele élni. De pusztán kapcsolatot nem szabad akarni, mert az totális baromság. Ez az én véleményem.


szintén 30 F

2021. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%

A 4 -esnek nagyon nagy igazsága van !

Mindenben !

2021. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
30 évesen még javában van esélyed párt találni , bár ekkor már azért nem érdemes sokat tétovázni !
2021. febr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
6 - miért nem érdemes "tétovázni"? Mi történik ha nem lesz valaki "kapcsolatban"? Világvége? :D
2021. febr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a 6-os arra gondol,hogy ma fiatalság és szépségkultusz van, és 40 felé, vagy felette már nehézkes.Mindenki csak fiatalt keres.
2021. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

30 évesen még kalandozz nyugodtan, sokaknak pont a 30-as korosztály a nyerő...

egy szexi 30-asnál nincs is jobb választás (szerintem)

24p

2021. febr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha a saját korosztályod jön be, akkor simán. ha 14-18 között keresel, akkor ne csodálkozz
2021. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!