Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akivel durván bántak szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel durván bántak szex közben, az hogy tudta feldolgozni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Szeretem a durva szexet.
2021. febr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
#1 gondolom arra gondol a kérdező, amikor valakivel akarata ellenére durvák szex közben.
2021. febr. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedtem, és ott hagytam.
2021. febr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus segít. Ne szégyellj segítséget kérni.
2021. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

Egyszerűen feldolgoztam. :)

Üdv:

Hannibal Lecter

2021. febr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, akinek volt sok alkalmi kapcsolata, legalább egy olyan volt közte, aki nem úgy viselkedett, ahogyan kellett volna.

Muszáj magad ezen túltenni, minden ember más, emiatt nem szabad kevésbé bíznod egy olyanban, aki szeret téged.

Mást nem tudsz tenni, mint elengedni, segítséggel vagy anélkül.

2021. febr. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet,hogy akinek volt ilyen durvaság,az ezt szokta meg, főleg ha első élményei is ilyenek voltak.

Neki az lesz a nehéz, ha olyannal ismerkedik,aki nem durva,sőt érzelmes és gyengéd.

Utóbbiban mindkét félnek nehéz,van,amikor lehetetlen a folytatás.

2021. febr. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első élményem sajna ilyen volt. Egy 16 éves, jómódú, helyes, értelmes, izmos(birkozó) srác volt. Nem gondoltam hogy ilyen ember...


Konkrétan megdugta a számat és mikor öklendeztem és nyomtam el magamtól se hagyta abba csak azt mondta bírd ki mindjárt elsülök. Majd tele élvezte a számat. Utána kiröhögött ahogy köhögtem majd napokig hívogatott, hogy ismételjük meg. Aztán mikor nemet mondtam közölte hogy ha magamtól nem jövök se gond, mert van egy felvétele a találkozóról és ha nem megyek el hozzá újra akkor kirakja a netre. Sajna tudta hova járok és az iwiwen is megtalált.


Így több mint fél éven át kb heti 1x de volt hogy 3x mentem hozzá. Elviseltem mert nem volt választásom. A felvétel tényleg létezett mert megmutatta. Buta voltam. 15 évesen még nem tudtam hogy nem ezt kellett volna tennem. Egyszer teljesen kiborultam és megmondtam neki ha újra erre kényszerít fogom magam és leharapom a farkát. Utána 3x keresett, de lett párom és ő megerősített, hogy mit tegyek.

2021. febr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt ilyen durvák. Csak volt hogy megkotozte a kezem szemem bekötötte számat betömte. Ilyen elektromos karikát tett a farkamra és enyhén majd jobban sokkolta. Fájt adtam is ki hangot amennyira tudtam. Azt mondta hogy ezzel masszíroznak meg elélvezek tőle. Annyira összementem hogy leesett a karika. Aztán már csak dildozott meg dugott. De azóta is bennem van hogy nem tudtam mit csinálni. Mind ezt 16 évesen egy 37tel. Azota is félek tőle mert felvette ezt meg ahogy szopom(magas de vékony voltam az a igazi gyenge passzív)
2021. febr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!