Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért próbálják ki sokan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálják ki sokan a szexet idős férfival?

Figyelt kérdés
Volt egy srác akivel ismerkedtem, 17 volt és mesélte, hogy volt már hármasban egy 25+ meg 30+ éves férfival. Nekem ez fura, ki vonzódik ennyivel idősebbhez, meg fordítva is kínos. Engem ez lesokkolt es végig ez járt a fejembe.. nem erőszak de valahogy mégis nekem kicsit olyan. 20/f

2021. febr. 14. 09:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
egy 18-20 körüli srácnál szerintem elég sok már a 10 év korkülönbség, na meg amikor a 40es pedo hajlamú vénemberek próbálkoznak, annál undorítóbb nincs is. Nem minden 40 feletti vénember, de sajnálattal látom hogy Magyarországon már 30 felett is le vannak csúszva a férfiak, de van aki már huszonévesen is olyan igénytelen hogy évekkel többnek tűnik. elég romeon szétnézni hogy a 30-40 felettiek milyen állapotban vannak.
2021. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint az idősebb pasik jönnek be mert valahogy ők sokkal érettebbek és komolyabbak. Persze ez szubjektív, de nekem ez a tapasztalatom.
2021. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%
A 25+ és a 30+ még nem idős. Amúgy nincs apakomplexusom, de az első orál egy 60-assal volt.
2021. febr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
38%

19 vagyok nekem az első egy osztálytarsam volt anno, a második egy 46eves férfi, máig beszélek vele. Egyszerűen nagyon törödően az idősebbek 40 50 60+ szerintem, vagyis általa ezt látom.

popsi szüzességem vele vesztettem el, nem volt olyan nagy neki szerencsére, nsgyon érzéki volt oda figyelt kérdezte milyen, imádtam, hihetetlen törödő.

Belem ment miután megkerdezte, aztán megcsokolt, kinyalt, szopott aztán énis leszoptam aztán dugtam erzekien. Ezt nehéz egy korombelivel.vsgyis ritka

2021. aug. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!