Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jól tettem, hogy szakítottam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy szakítottam a pasimmal, csak azért mert szerinte nem vagyok izmos?

Figyelt kérdés

Fél éve voltunk együtt, ő nagyon izmos én meg átlagos testalkatú vagyok. Nagyon szerette volna, ha én is olyan lennék mint ő, állandóan azt mondta, hogy nem jó az alakom. Én ezt nem bírtam lenyelni, ezért szakítottam vele. Hiba volt vagy jól tettem?

22f



2021. febr. 20. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Jól tetted, csak rombolta volna az önbizalmad a továbbiakban is.
2021. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Jól, bár nem azért, mert "szerinte nem vagy izmos", hanem azért, mert egy toxikus ember, aki folyamatosan csak macerál, és aki nem téged szeret, hanem próbálna kénye-kedve szerint formálni.
2021. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként kövér sem vagyok, csak neki nem voltam "jó pasi".
2021. febr. 20. 12:52
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

Nem.

Igaza van, ha ráérsz és van pénzed is rá, én a helyedbe eljártam volna vele edzeni.

Szép esztétikus,formás test mindig előny az élet bármely területén.

2021. febr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Jól tetted. A legelejétől kezdve tudja milyen a testalkatod, de gondolom azt hitte hogy meg tud változtatni. Ha így érzed jól magad, akkor ne változz meg a kedvéért.


Egyébként nekem az átlagos testalkat jön be annak ellenére hogy kondizom.

2021. febr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a testedért "szeretett" volna, akkor nem volt jövője a kapcsolatotoknak. Egy kapcsolatban a belső tulajdonságok sokkal fontosabbak, mint az, amit látni!
2021. febr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, még ha most csalódott és szomorú is vagy. Ha nem teszed meg később lehet még rosszabbul érezted volna magad mellette.
2021. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Gyúrj még rá a hülyeségre kicsit. A többi toll kérdésed jobban sikerült!
2021. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki meg akar változtatni, akkor nem szeret. Szóval igen, jól tetted.
2021. febr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!