Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az önelfogadás fázisban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önelfogadás fázisban másokkal is volt, hogy néha vonzották a fiúk, néha pedig undort érzett?

Figyelt kérdés
2021. febr. 22. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt.
2021. febr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Igen, volt. Ez addig zajlik amíg el nem fogadtad magad teljesen.
2021. febr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Igen, amíg nem fogadod el teljesen saját magad addig a két érzés vegyesen jelentkezni fog. Jobb azért békében élni saját magaddal. A vágyat elnyomni úgysem tudod. Vagy elfogadod magad, vagy állandó bűntudat, frusztráció fog kísérteni.
2021. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez elég tipikus. Majd hozzàszoksz, és akkor természetes lesz.
2021. febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elején igen.

Mikor kanos voltam, akkor csak arra vágytam, hogy találjak egy partnert, majd szex után a kielégüléssel jött a bűntudat és a szégyenérzet.

De ezen mindenki átesik az elején mikor még nem fogadta el önmagát.

Aztán rájössz, hogy nincs miért szégyenkezni.

Megismered az embereket, és azt hogy a heterok élete sem különb.

Sok boldog családapa is keresi pasik társaságát, vagy titokban csajokét.

Az ő életük sem tündérmese.

Ha jobban belelátsz mások életébe, rájössz, hogy nincs miért szégyent érezni magad iránt, de ehhez kell, hogy nyitott légy.

2021. febr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Föképp kielégülés után

Akkor mindíg heterónak éreztem magam, és azt gondoltam fúj soha többet még gondolatban sem.

2021. febr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2%

huh de unalmas ez a sok fogadd el magad szöveg, ha valaki undorodik a fiuktól nem értem, hogy miért lesz jobb, ha "elfogadja" magát, mit fogadjon el? xd

mi a bajotok azzal, ha egyszer ilyen egyszer olyan érzései vannak bizonyos embereknek?

olvastam egyszer egy hozzászólást, a srác mondta, hogy néha fantáziál srácokról, de amúgy undorodik mindenféle szexuális kapcsolattól fiúval, aztán erre elkezdték szegényt savazni, hogy ő biszex meg ilyenek, meg gáz, hogy elnyomja magában a dolgot, és a srác leírta szépen értelmesen, hogy attól, hogy néha fantáziál, attól ő még full hetero emberként él, és erre mi volt a sok válasz, szegény mégtöbb oltást kapott ezzel kapcsolatban, én meg ott ültem és nem értettem, hogy az embereknek mi a bajuk azzal, ha valaki néha fantáziál más srácokról, hogy esetleg nekik milyenek bizonyos testrészük, meg ilyenek, nehéz elfogadni, hogy még egy hetero is fantáziálhat vagy mi?

erre kérnék választ, lehetőleg értelmeset :)

2021. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, szerintem az előző válaszolók tapasztalatból írtak, így nincs jogom megkérdőjelezni, amit írtak.
2021. febr. 22. 14:50
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen természetes. Köszönhető a környezeti és a társadalmi nyomasnak. Annyit fogadj meg, hogy nem ér senki annyit, hogy eldobd magadtól a boldogságot. Még a szülők sem. Oszd azzal az életed akit szeretsz, más pedig nem számít. Úgy is mindenki meghal egyszer. Inkább éld boldogságban, mint szorongásban. Ha egyedül nem megy az elfogadás, akkor pszichológus segít.
2021. febr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"a srác mondta, hogy néha fantáziál srácokról, de amúgy undorodik mindenféle szexuális kapcsolattól fiúval"


Mert nem érted.

Van biztos olyan étel amit meg nem ennél a világ pénzéért sem.

Nálam ilyen a kocsonya és a spenót. Meg nem enném, de ha látok róla egy képet, vagy elképzelem magamban azt ahogy valaki eszi ezt az ételt, tuti nem csorog a nyálam a kaja iránt :D

Ennél a srácnál az a baj, hogy nem meri kipróbálni, mert fél a társadalomtól.

Ha nem ítélnének el minket, szerinted is ugyanilyen bűntudat miatt nem próbálná ki a való életben?


Aki akar az feleljen meg a társadalomnak, de mikor segítségre lesz szükséged akár anyagi akár lelki támaszra, szedd össze ezeket az embereket, hogy segítsenek neked.

Hidd el mind ki fog kerülni, mert csak akkor találnak meg amikor bele kell pofázni a magánéletedbe. De akkor miért is függ tőlük az ember?

2021. febr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!