Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek milyen könnyen ment az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen könnyen ment az önelfogadás? Felválaljátok? F

Figyelt kérdés
Köszönöm elöre is a válaszokat!(és a priviket :D)

2017. júl. 4. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem simán ment. És jól fogadták.
2017. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Az önelfogadás egy dolog, nekem nem volt könnyű, de ment. A felvállalás egy másik dolog, ott okosnak kell lenni. :) 43/f
2017. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem egészen értem, mi az önelfogadás? Valaki nekem akar adni engem, és nem fogadom el, csak ha díszcsomagolásban nyújt át magamnak? :-))

Viccet félretéve, sohasem voltak ilyen gondjaim.

58F

2017. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A francba, most látom a kategóriát, s így mindjárt érthető a kérdés is. Vegyétek úgy, hogy nem szóltam egy szót se.
2017. júl. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg senkinek sem kéne, hogy gondot okozzon saját személyébek az elfogadása, de ugye a társadalom miatt mégis vannak akik inkább még az életüket is eldobják miatta (szerencsére csak kevés).


Én például "beleerőszakoltam" magam egy hetero kapcsolatba amikor felmerült bennem az, hogy én esetleg meleg lehetek, de nagyon-nagyon rosszul éreztem magam egy lány oldalán...


Azután, hogy lezártam a kapcsolatot egész gyorsan és könnyedén elfogadtam a másságom.


A felvállalásról meg annyit, hogy már annyira elfogadtam magam, hogy melegjogi aktivista lettem néhány évvel ez előtt. Így ha akarnám se tudnám eltitkolni XD

2017. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem éppen fordítva van. Homoszexualitásnak hisz mindenki, a szüleim is és nem hiszik illetve nem fogadják el hogy nem vagyok az. Simán rávágom hogy meleg vagyok és kész már nem érdekel.
2021. jan. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!