Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintem mondjam el hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem mondjam el hogy meleg vagyok? 21/F (többi lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy apám nem volt meleg de én szeretem a fiúkat 15 évesen jöttem rá hogy meleg vagyok de sajnos apám menetközben meghalt😔 édesanyám meg beteg lelkileg megviselte hogy a fater meghalt(3eve) mit tegyek? Hogy mondjam el neki? 🤔😟


Kérlek téged normálisan kommentelj🙏


2021. febr. 27. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Őszintén? Ilyen helyzetben én nem mondanám el mert összetörik anyud! Nem lehet tudni hogy fogadja a dolgot
2021. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Óriás majmaim ***** válasza:
96%
Várj vele.. Ne mond el neki, még ne. De idővel (2-3 év) elmondhatod. Persze utalgathatsz rá, hogy kezdje el magától is felismerni ezt. Sok sikert.
2021. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
De ebben biztos vagy, hogy édesanyád ezt rosszul fogadná?
2021. febr. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg nem lehet tudni, hogy fogadja, de az is lehet, hogy egészen a helyén kezelné. Az enyém depresszión és pánikbetegségen volt túl, és rettegtem attól, hogy ha elmondom, megint kezdődik elölről minden. Ehelyett inkább még elkezdett beszélgetni velem a fiúkról utána, és teljesen meglepődtem, hogy így reagált rá. De ha úgy gondolod, akkor még várj kicsit vele. Te látod, milyen lelki állapotban van, mennyire viselné meg, vagy éppen elfogadna így.
2021. febr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1 ezen gondolkoztam...


2 ez is igaz...


3 hát igen... Mert ahogy őt ismerem egyszer kérdeztem őt hogy mi a véleménye a melegekről ő még annyit válaszolt hogy ezt a szót meg ne hallja többször....


4 félek neki elmondani még nem is.... Sok kérdés fel merül bennem.

2021. febr. 28. 14:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szerintem nincs értelme várni még pár évet ahogy ezt valaki írta, mi változna meg pár éven belül aminek segítségével elfogadna? Ha most elmondod neki akkor nem csak h le esik egy kő a szívedről, de pár éven belül már ezzel nem lesz problémád. Lehet először nem fogad el, viszont ezt is fel kell dolgoznia épp úgy ahogy neked amikor rájöttél szexuálitásodra. + A te helyzetedben azért is mondanám neki el mert sajnos ő a, egyetlen szülőd. Így én ezért is elmondanám, nagyon rossz lehetett h a apud nem tudott róla és úgy hunyt el.
2021. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kommenteket elmondtam neki de kidobott 2 nap gondolkodási időt kért addig a keresztanyamnal alszok😔


Tesóim reakciója: érezd jól magad olyan vagy amilyen mi elfogadunk amilyen vagy ettől nem valtozol meg


Majd írom hgy mi lett a vege

2021. febr. 28. 23:18
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Gondoltam,hogy ez lesz.Kár volt Senkinek soha.A munkahelyen ki közösítenek.

A barát nem lesz többé barát.A család elhidegül. Ebben az országban

sajnos a másság nem elfogadott.

2021. márc. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!