Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért gondolják a melegek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a melegek, hogy nem jogos elvárás a kölcsönösség a szexben?

Figyelt kérdés

Miért várja el sok meleg, hogy kínáljam fel az ő farkának az én fenekemet, miközben ő ezt fordítva soha nem tenné meg?


Miért van az, hogy ha valaki beskatulyázza magát az aktív csoportba, akkor máris előjogok járnak neki, amit a meleg társadalom feltétel nélkül elfogad?


2021. febr. 28. 11:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Viszont ha van bennem némi alávetettségi hajlam, akkor nem azt kellene-e eredményeznie, hogy többnyire dugok, szopatok, de néha, ritkán dugnak és szopok?

Tevékenység alapján különül el, nem pedig pozíció alapján. Ez olyan mint hogy valaki szereti nyalogatni a másik fülét, de utálja ha összenyálazzák az ő fülét.. sok dolgon múlik, hogy ki mit szeret másokkal művelni, nem csak az alá-fölé rendelődésen.


Az életnek nincs olyan területe, amit egy egyváltozós modellel le lehet írni.


A marxizmus egy közgazdaságtani elmélet, és jövedelemelosztási kérdésekkel foglalkozik, valamint a kapitalizmus működésével. A szexhez nincs köze.


Ha nem akarsz másokat szexuálisan kizsákmányolni, akkor saját magaddal kezdd: ne zsákmányold ki magad szexuálisan.


Mitől jó az a szex, amit te propagálsz? “Na jó meghozom az áldozatot, hogy leszoplak, amit utálok, de akkor te is szopj, hiába utálod”

Itt mindenki élvezett de szenvedett is. Míg ha olyan partnert keresel aki szeret szopni, de nem akar szopatni, akkor mindketten csak élvezitek, és senki sem szenved.

Mivel egynél több lehetséges partner van ezért nem szorul rá senki az önsanyargatásra az élvezetért cserébe.

2021. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó a kérdés, és érdeklődve olvastam a válaszokat.
2021. febr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%

" "Én például szopatni szeretek, de szopni nem. Akinek ez így nem tetszik azzal nem foglalkozom és az se foglalkozzon velem... ez ennyire egyszerű"



Persze, hogy jobban szeretsz szopatni, mint szopni. Minden normális ember jobban szeret szopatni."


Akkor én nem vagyok "normális". Fura ezt a szót használni melegként, mivel a társadalom ezt pont nem ránk használja :D

A homofóboknál épp mást jelent a normális szó.


Én inkább szopni szeretek, szopatni nem szívesen, de ha kell belemegyek a kölcsönös dolgokba, viszont ez nem mindenkinél és minden formában várható el.

Öklözni is szeretek, de csak aktívként, passzív szerepet nem vállalnám be. Akkor most én is önző vagyok?

Minden ember más, vannak olyan fétisek is amitől te magad is undorodsz, ha szimpatikus az illető viszont olyan dolgot szeretne, amitől te undorodsz, akkor ezek szerint te abba is belemennél? Nem hiszem, neked is van egy ingerküszöböd.

Mindenki hadd döntse el, hogy mit preferál a szexben, ha talál rá partnert, akkor nem fog sírni, hogy egyedül marad :)

Meg aztán egy random 10 perces randiért nem hiszem hogy sokan olyat bevállalnak ami nem jön be nekik, hisz az illetőt valószínű sosem látják újra.

Egy párkapcsolat azért más, egy ismerős is passzív volt, aztán x idő után mindketten kipróbálták a másik felállást és unik lettek.

2021. febr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező egy homofób troll. Mostanában sok idétlen kérdést kiírt.
2021. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
A nemi szervek evolúciósan úgy fejlődtek, hogy annak fizikai ingerlése örömöt okoz. Habár a szájban is vannak idegvégződések, biológiailag jóval kevesebb hatást vált ki annak ingerlése.
2021. febr. 28. 14:39
 16/22 A kérdező kommentje:

#9

Így van, ahogy mondod. Ma már ezen az oldalon is az aktívok mellé állnak a válaszolók, ha veri a párját.

2021. febr. 28. 14:51
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Aktív vagyok, nem azért mert ezt választottam egyszerűen nem élvezem ha megdugnak semmiféle örömöt se fájdalmat nem érzek.

Párom passzív ő képtelen megdugni bár kiről is lenne szó

Mint fizikailag, mint lelkileg.

Fogadd el magad hogy Uni vagy

És unival tudsz boldog kapcsolatot kialakítani.

2021. febr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Ó kérdező

Ha te nem szeretsz szopni meg Dugatni magad akkor minek csinálod, aktív vagy vagy aktív Uni, mi bajod van ezzel fogadd el magad,

Vagy csak vitatkozni szeretnél.

2021. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%

"Hát te nem vagy normális, ez tény. Aki szexuális élvezetet lel abban, hogy az öklét bedugja más seggébe, az egyértelműen perverz. "

Örülök annak, hogy te normális vagy itt köztünk.

Talán ezért nem találsz párt, mert senki sem normális :D :D

2021. febr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, okkal szeretik az öklözést 😆😆😆
2021. febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!