Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért gondolják a melegek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a melegek, hogy nem jogos elvárás a kölcsönösség a szexben?

Figyelt kérdés

Miért várja el sok meleg, hogy kínáljam fel az ő farkának az én fenekemet, miközben ő ezt fordítva soha nem tenné meg?


Miért van az, hogy ha valaki beskatulyázza magát az aktív csoportba, akkor máris előjogok járnak neki, amit a meleg társadalom feltétel nélkül elfogad?


2021. febr. 28. 11:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igazán értem, hogy miért zavar az ha valakik a "klasszikus idealizált heteró" felállást képezik le és ebben jól érzik magukat. Tehát van egy dominánsabb, gondoskodó, védelmező fél és egy szubmisszív, odaadó, védelmezett fél. Egy ilyen szexuális kapcsolatban mindketten adnak és kapnak. Az aktív megkapja az irányítást és biztonságérzetet nyújt pl., a passzív pedig biztonságérzetet kap és az alárendeltségét adja. Ez egy jól működő felállásban egy tökéletes szimbiózis.


H ezt betámadod, akkor gyakorlatilag azt is mondod hogy a "klaszikus idealizált heteró" szexkapcsolatnak is kétoldalúbbnak kéne lennie és a nőnek kéne megdugnia vagy legalábbis irányítania a férfit?


Nekem a szexuális szerepvállalás betámadása legalább annyira értelmetlen mint a szexuális irányultság betámadása.


H valaki egy privilegizált ultra macho aktív akar lenni, akkor szíve joga hogy találjon magának olyan szubot aki kiszolgálja. Ha neked nem tetszik akkor nem kell bepucsítani. De egy szubtól se várd el hogy bevállalja az aktívkodást ha neki semmi kedve hozzá.


Emberek szeretik az almát vagy a naracsot, de te azt akarod előírni, hogy igenis egye meg mindkettőt mert az jó lesz neki. :D

2021. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 -remete- ***** válasza:
100%
Szerintem szenvedély dönti el. Top ból lettem uni. Rgysterűen hegytam hogy elsodorjo az érzés. Nyílván vannak olyanok akik bénák mint állat a szexben. Dehát nah. A szexuális szerep csak szenvedély.
2021. márc. 1. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!