Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív melegek! Milyen érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív melegek! Milyen érzés az első?

Figyelt kérdés
Milyen a szűzesség elvesztése? Az első behatolás fáj, vagy kellemes?
2021. febr. 28. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Engem is érdekel

22 p

2021. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha rendesen ujjaznak előtte, van kesztyű, análhoz való síkosító, akkor jó 😊
2021. febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az első behatolás az biztos hogy fájt, előtte kell hogy simizzen, ha esetleg kinyal az mégjobb, de kell a síkosító mindenképp később is, nameg egy kis ujjazás is, először egy, aztán két ujjal. végül szép lassan betolhatja. ASztán már kellemes élveztetes a dolog mindkettőnknek. :)
2021. febr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Nekem az első fura volt, de nem fájt. Mondjuk én elég sokat dildóztam már előtte. :)

Kellett idő, hogy megszokjam az igazi péniszt, de mivel megvolt az összhang a sráccal, hamar elkezdtem élvezni a dolgot. Sokkal jobb volt mint bármilyen mesterséges tárgy.

2021. márc. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Szoktam az első előtt is néha ujjazni magam és így tudtam hogy kell ott ellazítani, használtunk síkosítót is. Jól sikerült az első, nem fájt.. azóta együtt vagyunk aki elvette és nem bántam meg vele
2021. márc. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első elég fájdalmas volt az elején. Utána megszoktam, isteni érzés. 😁
2021. márc. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem a partnertől is függ. Nekem az első nagyon kellemes élmény maradt, mondhatni benne van a top 3-ba. Gyengéd volt, finom és óvatos. Azonban amikor eljött az az idő, hogy élvezetet kellett, hogy nyújtson nekem akkor pedig nagyon jól tudta a dolgát. Én nekem teljesen pozítiv volt, pedig szűk vagyok eléggé ott...

26/passzív

2021. márc. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

4 faktoros a dolog szerintem:

1. Milyen a partner farka: minél nagyobb és keményebb annál nehezebben fog bemenni.

2. Milyen a lyukad: minél szűkebb vagy, annál nehezebben fog bemenni.

3. Mennyire tágítanak ki análisan: ujjazással és/vagy nyalással lehet segíteni hogy ellazuljanak az izmaid és könnyebb legyen a behatolás

4. Milyen sikosítót használtok: nem érdemes elhagyni, főleg elsőre nem, viszont bizonyos összetevők irritációt okozhatnak. Nekem pont az elsőnél sikerült kifogni egy olyan sikosítót ami elképesztően csípett. Összetevőknél keresd a citric acid-et, ezt kell mindenképp elkerülni.


A sikosítós mizériát leszámítva nekem max az elején fájt a külső izmoknál való behatolásnál, de amint bekerült a farok nem fájt.

2021. márc. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!