Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy srác akiről gondolom hogy meleg egyik üzletben dolgozik, többször szemeztünk egymással, viszont utána elkezdtem őt kerülni, igaz egyfolytában rá néztem ha közelben volt, viszont ha a pénztárnál dolgozott csak párszor mentem oda még az elején, viszont aztán még jobban meg tetszett a srác és már nagyon izgultam oda menni, így inkább más pénztárhoz mentem. És szinte látható volt hogy próbálom őt kerülni, viszont most már eldöntöttem hogy hozzá megyek fizetni, viszont nincs szerencsém így mindig ha látom akkor nincs a pénztárnál, és a utolsó időben mintha ő próbálna kerülni, nem néz rám, még ha rá is nézek inkább el néz, és ma láttam őt rám nézett utána betért egy másik utcába (a üzleten belül) én is arra mentem és miután át haladtam ott, oda néztem és nem volt ott, most meg az jön nekem le hogy ő kerül engem, ez azért lehet mert kettős jeleket küldtem felé? Vagy mi miatt viselkedik így? Lehet már van párja? Mit mondjak neki ha hozzá megyek? Miről beszéljek?

2021. márc. 1. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem őszintén vàzold neki a szitut, hogy tetszik neked. Igazából nincs miért kerülgetni a forró kását, azzal csak a félreértéseket és a bizonytalanságot halmozzátok ;)
2021. márc. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

" többször szemeztünk egymással, viszont utána elkezdtem őt kerülni,"

Lehet, hogy bejössz neki, nem véletlen találkozik két ember tekintete.

Szemezgetett veled és várta a viszonzást, te pedig mintha ez zavarna kerülted is őt, ergo nem viszonoztad.

Szerintem is az lenne a legjobb, hogy őszintén beszélj vele.

2021. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hogyan kezdhetném a beszélgetést? Azzal is kell számolnom h mások is hallani fogják akik mögöttem vannak szóval nem akarok országos coming outot csinálni 😆 de valahogyan muszáj lesz elkezdenem. Előre köszönöm a ötleteket.
2021. márc. 2. 00:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az tényleg nem lenne túl jó, valahogy úgy kéne, hogy félre tudd hívni, vagy megkérdezheted, meddig melózik és utána találkoztok.
2021. márc. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bárándi ***** válasza:
100%
Csúsztass a kezébe egy telószámot.
2021. márc. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Ha ez velem történik már nem foglalkoznék veled,

Bocsi, mert nagyon gyerekes vagy. Éretlen.

2021. márc. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


6-os igazad van tényleg gyerekesen viselkedtem, teljesen jogos lenne ha ő is így érezne ahogy te, és ha a srác véleménye is ez lesz akkor nincs mit tennem, el kell fogadnom a valóságot. De remélem még ad nekem esélyt ezek után is.

2021. márc. 2. 20:23
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen.


Amit 5-ös írt az is jó.

Szerintem, minden helyzetben nem lehet mindig toppon az ember.

Szorítok, h összejöjjön.

(4-es voltam)

2021. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!