Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A szexualitásunkat lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexualitásunkat lehet választai?

Figyelt kérdés
Én azon a véleményen vagyok,hogy nem, de milyen alátámasztások, tények vannak erre mondjuk a tudomány részéről? Én nem találtam igazán magyar cikket. Megtudnátok fogalmazni a véleményeteket a témáról és tényekkel alátámasztani?

2021. márc. 4. 18:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
6%

9

Olvass utána: szocializáció, mintakövetés. Csak a liberalizáció és a PC miatt az ilyen tanulmànyok nem kapnak nyilvánossàgot. Rögtön rásütik a bélyeget hogy homofób, rasszista, gyűlóletkeltő.

Még jó hogy nem szegyen ha valaki vállalja hogy heteró.

A liberàlisok minden vèleményt eltaposnak ami az övéktől eltér.

2021. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

12

Vegyünk egy hetero párt.

Lesz egy gyerekük, két év múlva különválnak, akkor a gyerek ha felnő ezt a mintát fogja követni?

Mi van ha az egyik szülő alkoholista?

Ugyanez lesz felnőtt korában a gyerek is?

Nem mindenesetben, van olyan ismerősöm akinek az apja alkoholista volt, az ismerős már felnőtt és rá sem mer nézni az italra.

Mi van ha valaki intézetben nevelkedik? Neki is az lesz a természetes, hogy ha gyerek lesz eldobja? Vagy szeretne jobb szülő lenni?

Mi van ha egy gyereket abuzálnak kiskorában? Felnőttként ő is pedo lesz?


Sok sok példa van, ami bizonyítja, hogy nem mindig a szülői mintát követi a gyerek.

A szexuális beállítottság meg nem választható.

Ha így lenne, a nők miért szenvednének a pasikkal? :)

2021. márc. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
26%
#14 jaj, mintha ők olyan könnyű esetek lennének... Én mindig azt szoktam mondani a férfiakra panaszkodó nőismerőseimnek, hogy hát akkor tessék másik lánnyal együtt lenni ha ennyire sok a panasza a pasikra. Egyből csend van :D Ezt csak azért említem meg, mert kicsit az jön le abból amit írtál, mintha velük nem kéne szenvednie a férfiaknak... A többi részével amúgy egyet értek, én is meleg vagyok.
2021. márc. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%
Már megint egy "szxuális megváltoztatás" kérdés? Valakinek nagyon elgurult a gyógyszere, mert két napja is volt egy ilyen és érdekes módon vélhetőleg ugyanaz az ember osztja az észt, hogy ez megváltoztatható a válasz stílusából kiindulva
2021. márc. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok.

14-esnek szól:

"vélhetőleg ugyanaz az ember osztja az észt, hogy ez megváltoztatható a válasz stílusából kiindulva"


És akkor csodálkoznak, hogy vannak olyan melegek akik az ilyen gondolkodású illetőnél bepróbálkoznak, mert ha szerintük a homoszexualitás választás kérdése, akkor oda-vissza működik.

"Nincs olyan, hogy hetero, csak makacs" alapon.

2021. márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Bepróbálkozni lehet, nálam is vannak lányok akik bepróbálnak, mivel nincs a homlokomra írva, hogy hetero/meleg/bi vagyok, bepróbálkozhatsz nálam. Ennyit kell csinálni: visszautasítani. Legyen az bármilyen orientációjú ember.
2021. márc. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!