Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A szexualitásunkat lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexualitásunkat lehet választai?

Figyelt kérdés
Én azon a véleményen vagyok,hogy nem, de milyen alátámasztások, tények vannak erre mondjuk a tudomány részéről? Én nem találtam igazán magyar cikket. Megtudnátok fogalmazni a véleményeteket a témáról és tényekkel alátámasztani?

2021. márc. 4. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem
2021. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
A szexualitás velünk születik,nem mi választjuk,ergo....nem.
2021. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Azt nem értem, rohadjak meg, hogy ez elvileg a 21. század. Nem? Elvileg, az alapvető műveltség ma sokkal magasabb átlagosan mint volt 5-600 éve. Akkor hogy létezik, hogy még tényleg ennyien fel tudnak tenni ilyen hülye kérdést?
2021. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy most tényleg nem vagyok valami művelt, de én valami hosszabb érvelést vártam igazándiból😅

Az ember nem tudja választani a szexuális beállítottságát, én így gondolom, mindenki már vele születik és egy idő után általában mikor ugye vonzódni kezdünk valakihez akkor kiderül. Én arra lettem volna kíváncsi, hogy tudományos alátámasztás van -e rá.

A kérdés csak figyelemfelkeltésnek volt, plusz azért hogyha van ellenvélemény.

2021. márc. 4. 19:33
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
5/ Csak az van.
2021. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Rendben. Értem.
2021. márc. 4. 19:54
 7/16 anonim ***** válasza:
7%

Tudomànyosan az van alátámasztva hogy a szocializàció a meghatározó.

Tehát ha 2 meleg nevel egy gyereket akkor a gyerek azt a mintát fogja követni. Ezért kegyetlensèg ilyet megengedni.

2021. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%

#8


Nem lehetsz ennyire sötét...

A "másság" nem azért alakul ki valakinél,mert abban nevelkedett fel az illető...

Hozhatsz fel millió meg egy dolgot,erről SEM mi döntünk,ez is VELÜNK születik.

2021. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, persze tudatalatt, titokban nem arra vágysz. Jó példa erre, hogy régen, főleg a 90es évek előtt, nem sok meleg vállalta fel magát, mindegyiknek volt családja, felesége, még ha titokban férfire is vágyott.
2021. márc. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
8-as,megint te vagy? Csomókbs hullik a hajunk a hülyeségeidtől, komolyan. Mikor médz már pszichológiai vizsgálatra? Essünk már túl rajta.
2021. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!