Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már olyan helyzetetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan helyzetetek hogy ment a szex és a szüleitek benyitottak úgy hogy nem tudták hogy te vagy az a illető meleg? (Várom a kommenteket) ❤️💚💛🧡💚💙🖤 20/F

Figyelt kérdés
Én így jártam.... Ciki volt..

2021. márc. 6. 19:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted az nem gyanús, ha felhozok egy fiút és bezárom a szobaajtót, ha eleve nem járnak be amúgy a szobámba mások?
2021. márc. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%
#11 Szóval akkor inkább nyissanak be nyugodtan bármikot, hogy akció közben kapjanak rajta titeket?
2021. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%

Továbbra se érted ahogy látom.

Eddig szinte soha nem nyitottak be,és én sem zártam az ajtót, ha itthon voltam. Szóval bennem sem volt az a félelem, hogy benyitnak, mert nem szoktak, és ők is azért látják, ha be van zárva az ajtó és mégis van bent valami mozgás...

Plusz hétköznap volt és akkor máskor mindig dolgoztak, na hát most pont nem, hát ez van.

Murphy törvénye...

Szóval nem értem, hogy ebbe miért kell értetlenkedni, és kötekedni, de ha neked ez jól esik akkor ki vagyok én, hogy számonkérjelek?

2021. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
87%
Számolni kell minden eshetőséggel. Ez az "azt hittem, dolgoznak" és az "azt hittem, nem nyitnak be kopogás nélkül" nem tűnnek túl biztatónak.
2021. márc. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
0%
Kérdező, írj te rám
2021. jún. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!