Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már olyan helyzetetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan helyzetetek hogy ment a szex és a szüleitek benyitottak úgy hogy nem tudták hogy te vagy az a illető meleg? (Várom a kommenteket) ❤️💚💛🧡💚💙🖤 20/F

Figyelt kérdés
Én így jártam.... Ciki volt..

2021. márc. 6. 19:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Tetszik a kérdés, kíváncsian fogom olvasni a sztorikat :)


Én pont ilyen szituációban nem voltam, rólam tudták már, amikor az akció végén érkezett haza anyám. A szobámban minden szét volt dobálva, mi meg baromi gyorsan elkezdtünk öltözni. Természetesen ekkor kopogás nélkül be is nyitott. Egyértelmű volt a helyzet, alig volt rajtunk valami, nem voltunk elég gyorsak. Anyum diszkréten kezelte a szitut, később sem hozta fel.

2021. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Egy hihetetlenül aranyos sztorim van erről. Egy haverommal történt akit Amerikában ismertem meg. Meleg srác volt, az anyja az apja nem tudták, legalábbis nem tőle ha tudták. De a barátai, társai zömében tudták, vagy sejtették, így sok értelme nem volt a titkolózásnak. Egyszer elkövetett egy kis hibát. A házukban a szobájában szexelt egy sráccal, mert a szülei nem voltak otthon. Az apja hazaért, és rájuk nyitott amikor éppen a seggében volt tövig a másik pali. Kínos légkör volt. De a faterja azt mondta: "tudtam, hogy dugsz valakivel. Az ízlésedet anyádtól örökölted. Itt se vagyok. " becsukta azt ajtót és elhúzott. Később megbeszéltek mindent.
2021. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Már nem emlékszem pontosan hogy volt a történet, de a tesóim és anya nem voltak otthon, átjött a srác, akivel akkor ismerkedtem. A nappaliban voltunk és egy baromi nagy ablak néz beálló felé, persze be volt húzva a sötétítő, viszont bentről ki lehetett látni.

Akkor már a szüleim elváltak, apa külföldön dolgozott, de mindig volt kulcsa, pont azt a napot választotta hazajönni. Fénysebességgel próbáltunk felöltözni, de hát nyilván nem sikerült teljesen.

Szerencsére nagyon lazán kezeli az ilyen helyzeteket, ő is kb úgy volt mint, ahogy a kettes írta, ez a hoppá, na itt sem vagyok.

2021. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)



1:kb így voltam csak annyi hogy pont dugtam a palota


2-3:anya reakciója mi volt?

2021. márc. 6. 22:14
 5/15 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek a storyk😏😇
2021. márc. 6. 22:14
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Nem emlékszem pontosan. Valami olyasmi, hogy rég tudta és szerinte apuka is sejtette. Vártak amíg készen áll, hogy elmondja, és csináljon amit akar.
2021. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező elmondod te is, nálatok hogy történt?😂
2021. márc. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

7:Szia ment a szex nagyban és mikor dugtam kezdtem volna elmenni benne pont benyitott rám anya annyit mondott hogy a reklám után jövök 2 nap múlva meg elmondtam nekik a dolgot és jól fogadták


Amúgy komoly kapcsolatot keresek aki szeretne beszélgetni vlm az írjon 😁😏

2021. márc. 7. 01:01
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Novemberben Badoo-n megismertem egy jó srácot, csak az volt a baj hogy nem volt helye és kint se volt jó idő. De nem akartam elveszíteni, plusz nagyon bejött, szóval felhívtam hozzám holott én nem szeretek senkit sem felhozni, mert van 4 bérlőtársam, és nem akarom, hogy megtudják, hogy meleg vagyok.


Szóval becsempésztem a srácot, mondtam neki, hogy csendben csináljuk, és elkezdtünk smárolni. Majd vetkőztünk és leszoptam. Nagyon jó volt és egyszer csak azt vettem észre, hogy kérdi, hogy megdughatna e, én meg extázisban igent mondtam, szóval hátamra feküdtem ő pedig berakta. Megbeszéltük, hogy dughat gumi nélkül, mert mindkettőnknek első volt, de majd kihúzza. Már közel járt az élvezéshez, mire lakótársam benyit, hogy van e cukrom, erre pont belémélvezett a srác. Lakótársam (egy csaj) pedig gyorsan kivonult. Később mikor kikísértem a srácot bekopogtam hozzá, és inkábbm elnézést kértem, majd ő is elnézést kért, és remélem elfelejtette az egészet. 19/F

2021. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Arra nem gondolt senki a, hogy be is lehetett volna zárni a szoba ajtaját?
2021. márc. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!