Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Honnan tudhatom, hogy ő is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homlokpuszii kérdése:

Honnan tudhatom, hogy ő is meleg e?

Figyelt kérdés

Ezzel a kérdéssel kapcsolatban,nem leltem sok információt, ezért ide fordulok segítségért. Mik azok a jelek,amit érdemes megfigyelni egy srácon,hogy kiderítsem,hogy vajon ő is olyan e mint én? Milyenek azok a tipikús jelek egyáltalán ? Tetszik ez a srác egy ideje, és sokat is találkozunk. Filmezések együtt stb.. Ő is olyan hetero külsejű, és viselkedésű mint én, ezért vagyok ennyire meglepve. Esetleg,hogy ha használja néha napján a "buz*" kifejezest,az nagyon nagy minusz? Egyébként pedig egyáltalán nem homofób

Előre is az értelmes valaszokat nagyon köszönöm <3



2021. márc. 21. 21:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítségét <3
2021. márc. 22. 11:53
 12/12 -remete- ***** válasza:
100%
Hogy alakult?
2021. jún. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!