Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, nektek volt esélyetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek volt esélyetek a középiskolás éveitek alatt fiú osztálytársatok talpát 'fetisizálni'?

Figyelt kérdés
Gondolok itt akármire, amit lehet egy lábbal csinálni. Szagolgatás, csikizés, masszázs, nyalogatás, bármire.

2021. márc. 22. 07:48
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Gimiben az első pároma az osztálytársam volt. Nem lábfétis miatt, de csikizgettük egymást.
2021. márc. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Nekem csak cipőt sikerült. Pedig jó lett volna. Hányszor eljátszottam a gondolattal.
2021. márc. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Talp csiklandizás volt csak.
2021. márc. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem volt, sőt gimi alatt csak egy osztálytársam láttam teljesen meztelenül, bár az nagyon jó élmény volt.
2021. márc. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem volt ilyen, pedig nagyon szerettem volna :D
2021. márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt szerencsére
2021. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Én tesi óra közben kijártam az öltözőbe és néhány cipőt szagolgattam meg belevertem, aztán néztem észreveszik-e de nem volt semmi
2021. márc. 24. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valahol otthagyták a cipőjüket, volt hogy megnéztem hanyas méret. De ennél több sajnos sose volt.
2021. ápr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Egyik osztálytársamnak nyaltam a cipőtalpát egy elvesztett fogadás miatt. Teremcipő volt rajta, nem utcán hordott. Mellesleg helyes srác volt és barátok is voltunk szóval nekem se volt ellenemre a dolog :D
2021. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!