Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Orbán Gáspár meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orbán Gáspár meleg?

Figyelt kérdés

Egy konzervatív, keresztény elvű családban 29 évesen nincs felesége, gyermekei, de még barátnője se volt soha.

Az apjával milyen így a kapcsolata?



2021. márc. 23. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Természetesen az.

Parancsuralmi rendszer van otthon IS.

2021. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Hú, szegény kegyetlen ronda

Melegek nem szoktak ilyen csúfak lenni, biztos ratyi?

2021. márc. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem ratyi, hanem meleg, homoszexuális.

Különben meg izlesek és pofonok. Nekem bejön nagyon. Csak reménytelen sajnos.

2021. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
évek ota több helyröl hallom hogy meleg,,azert imátkozik ,mert a vallásba elnyomja es azert megy katonai táborokba hátja kigyogyul,,szegény sajnálom,egy ilyen homofob apával es kormányzással soha nem lehet önmaga..egy csöd lehet az élete
2021. márc. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is meleg, főleg amióta azt a Felház nevű egyházasdit játszották azzal a nagyon helyes sráccal (Prekopa Donát), akiről süt, hogy meleg, de persze minden erővel tagadja.
2021. márc. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
tyüüüüü,eza donat is rezso....tuti van valami köztük..ám szerintem ha a jövöben a fidesz nyer,tuti csinálnak ilyen keresztény kigyogyitjuk gyermekét a melegségböl tábort vagy bentlakásos intézményt elhajlott kiskoruaknak imával kigyogyitják öket...majd jön a duma meg a törvények..isten kegyelmezzen nekünk
2021. márc. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Utána néztem

Fel színesen ugyan

De a 6osnak nagyon igaza van

Lesz itt még, durvább homofóbia

Ha marad a Fidesz.

Elég durva ez a Prekopa Donát szekta.kigyógyítanak, még a gondolkodás terhét is le veszik a váladról.

2021. márc. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Simicska fia újra megfenyegette Orbánt

Azért a családdal csak ésszel! Viktor! Most az kell neked, hogy teljes coming outot toljunk a kis pereputtyodról??? Teljeset???? Ettől félsz te is! Ti vagytok a nagy keresztények??? 😃 "

[link]


Szerintem elég elgondolkodtató, hogy miért a coming out szót használta :)

2021. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az.
2021. márc. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, vagy aszexuális de tuti nem komplett ott valami.

Igazából sajnálom szegényt, hogy a fiatal éveit elpazarolva az érzései elfojtásával kell élnie, de szemben az orientációjával ez döntés kérdése.

2021. márc. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!