Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, nektek is bejön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, nektek is bejön Orbán Gáspár?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon. Úgy tudom nem volt még barátnője, így lehet, hogy lenne nála esélyem.

Hogyan tudnék vele találkozni?


2018. dec. 4. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem. Megvárod az Orbán-rezidencia előtt, míg kijön :D Vagy elmész a hitgyülibe, amiben tevékenykedik.
2018. dec. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

1#

Orbán Gáspárnak saját gyülekezete van, semmi köze a hitgyülihez

2018. dec. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
ő már foglalt, Jézus menyasszonya, így nekünk már nincs esélyünk
2018. dec. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jézus menyasszonya??

Én komolyan tettem fel a kérdést...még a szüleivel lakik?

A felházról hallottam, de oda meg nehéz bekerülni, és nagyon szektás.

2018. dec. 4. 23:14
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Helyes fiúnak tartom. De nem ismerkednék vele, nem szeretnék elvakultan vallásos társat.
2018. dec. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
97%
regen az egyetemen volt vele kozos oram, meg a konyvtarban is sokszor ott volt :D menj el a felhazba, barki mehet, viszont tenyleg eleg szektanak tunik
2018. dec. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nagyon nem szimpatikus a vallási fanatizmusa.

(azt mondjuk nem tudom, hogy alakulna hazánkban a melegek sorsa, ha kiderülne, hogy a viktor gyermeke is meleg. Itt csak szélsőségekre tudok gondolni)

2018. dec. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is helyes, de még akkor is messziről elkerülném, ha köztudottan meleg lenne.

Ez a vallási fanatizmusa nagyon ijesztő szerintem, ugyanakkor kétlem, hogy lenne közös témánk.

2018. dec. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondjuk nem tudom, hogy alakulna hazánkban a melegek sorsa, ha kiderülne, hogy a viktor gyermeke is meleg"

Semmi változás nem lenne, soha nem fog hivatalosan kiderülni. Ha kell, feleségül adnak mellé valami libát, hogy megmaradjon a látszat, bár ez is valószínűtlen, mert Gáspár nem tényező, tökéletesen alkalmatlannak tűnik bármiféle politikai szerepre, tehát nem fog előtérbe kerülni.

2018. dec. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

A srac amugy meleg es szerintem eleg csunya.

A vallasos marhasag meg szerintem ket okbol kell leplezni hogy meleg na meg persze a penz.

Egyebkent ha jol nezne ki se erdekelne mert az orban csaladtol alapbol hanyingerem van.

2018. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!