Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akkor is belemennél egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is belemennél egy kapcsolatba, ha már az elején tudod, hogy nem tart örökké?

Figyelt kérdés

Olyan értelemben, hogy pl pár év múlva elköltözöl külföldre, de ő semmiképp se jönne.


Vagy pl a másik rákos és 2-3 éve van hátra.


Szóval valahogy 100%-ig megvan az infó, hogy vége lesz. De ennek ellenére szeretitek egymást.

Tudnál ezzel a tudattal együtt lenni vele addig egy párként?



2021. ápr. 2. 15:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Alapvető elgondolásom minden kapcsolatról az, hogy nem fog örökké tartani. Persze lehet, hogy mégis halálig fog tartani az egyik, de az a reális szerintem ha múlandóként fogom fel.

Az elköltözős dolog más. Abban benne lennék. Mondjuk közben formálódnánk mindketten évek alatt:D (Bár ezt, hogy 10000%-ban tudom, hogy vége lesz miatta, nem tudom elképzelni a formálódás miatt.)

Viszont egy beteggel, aki tudom, hogy meghal és lehet azt a néhány évet sem tudjuk együtt tölteni szabadon és boldogan, nem jönnék össze.

2021. ápr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Soha semmi nem biztos....

Hagyjuk a halálos példát...

3 év alatt annyi de annyi minden változik, változhat.

Szóval én belemennék, adnék egy esélyt, ha !!!! Mindketten akarják😊

2021. ápr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

"pl pár év múlva elköltözöl külföldre, de ő semmiképp se jönne."


Azért az ismerkedési fázisban feljön az a kérdés, hogy mit vár az egyik a másiktól a jövőben? MI a jövőképe? Hogy képzel el egy kapcsolatot stb.


Ott úgyis előjön ha a másik például 2-3 éven belül külföldre költözik, így eldöntheti a másik fél is, hogy ez belefér-e a kapcsolatba. Hol látja magát 5 év múlva stb.

De ha magamról tudnám, hogy költözni fogok, akkor én nem keresnék olyan partnert akiről tudom, hogy más jövőképe van, hisz mi értelme?

2021. ápr. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!