Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne belemennem a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

20-as srácról lenne szó, és már régóta környékezzük egymást. Egyetemisták vagyunk mindketten, és ő rengeteg embert korrepetál, többek közt engem. Tényleg valami bitang jól megy ez neki, nem meglepő, hogy sokan keresik. Meg az sem mellékes, hogy sokakkal ellentétben ő ingyen csinálja. "Nekem megy, ezzel akarok foglalkozni, kutya kötelességem, hogy alanyi jogon segítsek annak, akinek csak tudok."

És bejön, meg minden, viszont nagyon fura egy fazon.

Túlvállalja magát, ezért mindig fáradt. Olyan hangulatingadozásai vannak, hogy jézusom... Egyik percben nevet, máskor dührohama van. :D

Olyan bagószagú, mint az állat. :D

De a cigiszag nem is zavar. Ő közel az egyetlen, akin senkit sem zavar, mert őt mióta ismerjük, erősen dohányzik és már hozzá tartozik. Meg nem bunkó, ha nemdohányzóval van, mindig rákérdez; a csikket elrakja és akkor dobja el, ha kukát talál.

Meg ugye neki gyakorlatilag nincs senkije. Múltkor házhoz jött, és majd megszakadt a szívem, ahogy láttam elmenni. Kiment a kapunk, a kezébe temette az arcát, elővette a cigijét, rágyújtott és valami iszonyatos szomorú arccal indult a következő "pácienshez".

Szóval elég elveszett, depresszív, nagyon fura. Nem tudom pontosan leírni, miért fura, de az.

Szóval nagyon kétes a dolog. :D


2017. ápr. 1. 23:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Szia, szerintem ne félj tőle !! Ritka az ilyen ember , ha ezt a lehetőséget elhalasztod ,lehet egy életre banni fogod ! Vele szerintem nem lesz unalmas életed ," időszakod" !! És szerintem neki is jót tesz még általad beállhat az életében egy egyensúly !! És kevesebbet fog dohányozni pl!! Én drukkolok! 18/f
2017. ápr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ő az álompasi: " Egyik percben nevet, máskor dührohama van. :D

Olyan bagószagú, mint az állat. :D "

Ha ismerném, tuti ráhajtanék.

2017. ápr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. ápr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A hangulatingadozásokat, a cigit csak úgy lehet megérteni, ha valaki ismeri az előéletét.

Teljesen érthető lenne, ha elkallódott volna és drogozni kezd, miegymás, de nem. Szülei ütötték-verték, iskolatársai általános- és középiskolában ütötték-verték. Ha valakit kiabálni hall, zokogni kezd.

A gesztusaiból süt, hogy még ha nem is mutatja, retteg mindenkitől.

De ő nem adta föl, hanem csinálja, és igen, vannak ilyen hibái, de alapvetően krisztusi szeretet van a szívében. Én és szerintem nagyon sokan, ha századannyit kapunk az élettől, mint ő, egy- rég felkötöttük volna magunkat, kettő- gyűlölnénk az egész emberiséget.

És jobbára ezért is félek. Mert nem tudom, hogy képes lennék-e úgy viselkedni vele minden nap, hogy ne ártsak neki. Merthogy neki sajnos már elég az is, hogy összeomoljon, hogy nem megfelelő a hangnem.

Teszem hozzá, akkor, ha jogtalan. Ha jogos, azt mindig elismeri.

Meg javasoltuk neki többen is, hogy menjen pszichológushoz, de nem megy, mert akkor kiesik egy csomó idő, és akkor kevesebb embernek tud segíthetni. (Igen, szerintem a másokon segítéssel éli ki a bánatát.)

2017. ápr. 1. 23:28
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp próbáld meg :)

Persze figyelned kell, hogy vele azért másképp kell bánnod, és több szeretetre és gyengédségre van szüksége.

2017. ápr. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

5. Vagyok

Azt kifelejtettem, hogy amiatt ne aggódj hogy esetleg ártasz neki. Persze biztos lesz hogy épp nem úgy szólsz hozzá ahogy kellene, de ha elegendő szeretetet, és törődést kap nem lesz baj.


Tudom, hogy nehéz,mert barátom is ilyen. Noha vannak vitáink, igyekszem vissza fogni magam, és nem emelem fel a hangom. Ilyenkor ő sem bukik ki annyira. És már azt is megérti, hogy a viták ellenére is szeretem.


Ami miatt még megéri, mert nincs annál szebb, ahogyan szeret. Annyira odadóan és őszintén, hogy többre nincs is szükségem. :)

2017. ápr. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld meg!

Úgy érzem, hogy Te is rendes srác vagy, és meg tudod érteni, és szeretni is tudnád. Először fura lesz, mert nem hétköznapi a gondolkodása, az egyénisége, de idővel összerázódtok, és nagy szerelem is lehet majd belőle!

Arra kérlek, ne bántsd meg, ha nem gondolod komolyan a kapcsolatot vele!

2017. ápr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Na ilyet sem gondoltam, hogy ő fog megvédeni. :O

Ugye éppen vele mentem, mert összefutottunk, megdumáltuk, hogy elmegyünk enni valamit. Aztán belém kötött olyan keményebben az egyik eszement járókelő. Én már majdnem kiakadtam, de ő megelőzött hála égnek. :D

Ilyen rendezettnek, higgadtnak még nem láttam. Tud ő bánni az emberekkel, ha kell.

Az már kérdés, hogy röviddel ezután sírógörcsöt kapott, de ügyes volt. :)

De ahogy ölel, azzal nem lehet betelni. :)))

Ami még szintén nagyon becsülendő, hogy ugye mikor összejöttünk, azt mondta, hogy nem kell vele másképp bánnom, mert az ő felelőssége, hogy megoldja ezt a problémáját.

Ennek alapján elmegy pszichiáterhez cirka két hét múlva.

Tényleg érdemes volt ebbe belemennem.

Kérdeztem őt arról is, hogy miért segít mindenkinek ingyen. És nem ezzel éli ki a bánatát, mellé lőttem. Azt mondta, hogy azért, mert a fizikára forog az agya, és örül, ha valakinek átadhat ebből a gondolkodásmódból. De nem megy tanárnak, mert 10 perc után kiakadna a teremben. :DD

2017. ápr. 7. 21:44
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de aranyos :)

Örülök hogy összejöttetek. :)

Persze azt mondja nem kell vele másképp bánnod, de azért légy vele gyengéd és türelmes.

A pszichológus meg jó döntés részéről.

2017. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Na, kis hírújság. :)

Szinte kivirult. :)))

Körülbelül negyedannyit dohányzik (4 doboz helyett majdnem egy teljes. Úgy volt erre ideje, hogy nagyon ritkán szívott egyszerre csak egyet...)

A kávéval szinte teljesen leállt, csak reggel iszik.

A dühkitörései teljesen megszűntek.

A szívproblémáin örömtáncot járt a kardiológusa, csodálatos volt az eredménye a legutóbbi kontrollon.

A pszichiátertől a kérésére csak enyhe gyógyszert kapott, ami nagyon sokat segít.

Végre hízott pár kilót, mert eszik normálisan. (több éve próbálkozik hízni, csak nem jutott a drágám eszébe, hogy enni kéne hozzá xD) :)

Aztán ami még érdekes, hogy az írása, noha ritka csúnya, de már nem keszekusza, hanem rendezett. Még mindig nem lehet elolvasni, de már meg tudom különböztetni a betűk határát nagyjából. xD

Aztán közös megegyezésre, ha üzenetet hagy az asztalon, azt nyomtatott nagybetűkkel teszi. :D

Jaaaaj, meg megtaláltuk egy középiskolai fizikafüzetét. :DDD

Óraszám, anyag. Házi feladat: tk. 67. o. 14,15. Óraszám, anyag. :DDDD

Az a lényeg, csinált házikat. xDDD

Reakció erre: "Az nem fizika, jól tette a tanárnő, hogy békén hagyott a házikkal." :DDDD

Akkor sem lehetett már elolvasni, amit írt xDD

A szüleim imádják. Már csak azért is, mert segít a húgomnak fizikából xD

Meg mert tényleg nevet apám szóviccein. :DDD

Ami a múltját illeti, ugye arról is kérdeztek a szüleim tőle, azt mondták, hogy nagyon büszkék rá, hogy ő a fiuk társa, mert nagyon ritka az olyan ember, aki mindezek ellenére képes megőrizni a hálájukat és a szeretetüket.

A reggelek viccesek. :D

Ugye ő úgy aludt régebben, hogy a szobája ajtaját nyitva hagyta, hogy ha este felkelne vagy valami, ki tudjon menni. Én meg becsukom és mindig nekimegy az ajtónak, mert kómás még és nem veszi észre xDDD

Aztán sikerült rávennem, hogy igyon meg velem egy sört. Mert ugye ő nem ivott soha alkoholt ezelőtt. Csak úgy elvből, a szülei "csak" barmok voltak, nem volt baj az alkohollal.


Nekem is jót tesz. Megtanít a kapcsolat vele arra, hogy mindenkinek más van az erszényében és ezért nem lehet mindenkitől ugyanazt várni.

Aztán megtanultam tőle, hogy nem szabad sajnáltatni magam, mert ő soha nem sajnáltatta magát. Nem zavarja, soha nem mondta, hogy szedjem össze magam, de az én gondjaim java eltörpül az övéi mellett és ezért nekem kutya kötelességem megemberelni magam, ha ő bírja. Márpedig bírja, cipeli az élet komoly súlyát, ahogy mondották.


Az sem mellékes, hogy a fizika is sokkal jobban megy, mióta együtt vagyunk. :DDD

Tényleg zseni. Mikor először voltam nála, azt hittem, bes**rok. xD

Még a konyha is tömve van könyvekkel több nyelven. xDDD


Aztán megtudtam, hogy káromkodik a kicsim. :DDD Nem is kicsit xDDD

Belerúgott az asztal lábába. Kislábujjal :DDDDD

Hát olyan nevetőgörcsöm sem mostanában volt. :DDDDD


Amit még nem tudok, hogy hogyan lehet ilyen jó kondiban ennyi cigi után. Ugye úgy volt, hogy elmegyünk egy hétvégére. El is mentünk. A visszaút volt viccesebb volt, mert elaludtunk és kb. 1 kilométerre volt a vasútállomás a szállásunktól.

Hát neki se kellett több, behányt mindent az utazótatyóba és gyakorlatilag kisprintelt. xDDD

Én nyugodtan kizötyögtem a helyi járattal, nem volt gond. Ő már akkor olvasott az állomáson. :DDDD


Én kiköptem a tüdőmet, mire felvánszorogtam a lépcsőn a tizedikre, mert elromlott a lift, ő meg kettesével szedte a fokokat és majdnem egy perccel előttem felért, még nem is lihegett. :DDDD


Szóval jól vagyunk. :DDD

2017. ápr. 29. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!