Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Planetromeon miért lett a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Planetromeon miért lett a többség ilyen beképzelt?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár évben kezdtem azt érezni, hogy az üzenetekre, ha valaki elutasítóan válaszol, akkor azt borzasztóan lekezelően teszi. Ertem ezalatt az alábbi válaszokat:

- "Nézz magadra és nézz rám! Gondolkodj!"

- "Fuh de ronda vagy."

- "Nem egymást keressük."

- "Nem egy szinten vagyunk!"

Tökéletesen el tudom fogadni, ha valakinek nem vagyok az esete, de ezt miért kell ennyire bunkón?


2021. ápr. 4. 19:22
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Utolsó! A te verziót egy fokkal másabb, mert te azt mondod, hogy "Nem téged kereslek" és nem azt, hogy "Nem egymást keressük". Mert mondjuk aki ír, az pont, hogy téged keres, vagy hasonló stílusú srácot. :)
2021. ápr. 5. 14:22
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahha értem mire gondolsz, de szerintem ez attól még nem lesz csúnyabb. Az hogy azt is érti ez alatt, hogy te sem őt keresed, szerintem még figyelmesebb színben tünteti fel a dolgot. Mert nem csupán az ő ízlésének nem felelsz meg, hanem ő sem a tiédnek. De persze ha te csak a külsőt figyeled akkor valóbanlehet hogy ő az akit keresel, viszont abban az esetben te se lepődj meg ha a te külsődön nem lát túl és az neki nem elég.
2021. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de nem egymást keressük.

Én is ezt szoktam használni, szerintem ez nem bunkó és lekezelő.

Lehet, hogy jól néz ki az illető a profilján lévő képeket, viszont ha az adatlapján lévő elvárásainak és tulajdonságainak, keresési feltételeinek nem felelek meg, akkor mit írjak?

2021. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

A harmadik válasz valójában egy konfliktuskerülő válasz akar lenni, hiszen ahelyett hogy szimplán leírná hogy "bocs, nem jössz be", inkább hárít. Az ő szemükben a "nem egymást keressük" egy kevésbé direkt elutasítás, viszont valóban problémás hogy a te részedet is beleveszi, csak ez nincs végiggondolva tudatosan.

A másik három elég gáz, az ilyeneknek bármikor vissza lehet írni kulturáltan hogy ezt a stílust nem kéne vagy otthagyni a fenébe.

Én azt vettem észre amúgy hogy jellemzőbb a ghosting és a nem válaszolás, ritkaságszámba megy ha visszaír valaki. Aki direkt módon ilyeneket ír nekem az leginkább egy elutasítás után teszi, próbálja menteni a menthetőt (gondolja ő) holott elég logikátlan hogy ő ír rám aztán meg mégse jövök be mert kövér disznó vagyok. :D

Szóval lehet csak nincs szerencséd hogy ennyi szemetet fogsz ki. Mindenesetre kitartást, semmi ne vegye el a kedved a próbálkozástól újabb embereknél.

2021. ápr. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy ilyen egymásnak adok kapok.

A többség 10-esnek hiszi magát de mondjuk max 7-es. Aztán ha ráír egy 10-esre aki paraszt vele azt máshol levezeti egy neki nem tetsző srácon. Azzal lesz ő bunkó. És ez a srác majd mással és így tovább. Persze van ahol megszakad a dolog, de értitek. Amúgy az embert minősíti a stílus. Az se jobb mikor nem ír választ a kép után. Pedig becsületesebb lenne ha simán nemet mondana...

2021. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
69%
.nem érdmes fent lenni ilyeneken.
2021. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert az internet takarásábanaz az embereknagy a szájuk. Legalábbis a többségnek. Ügynek emberek szemtől szemben már nem annyira bátrak
2021. aug. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 -remete- ***** válasza:
100%
Nekem az a valaszom bocsi nem vagy az esetem de köszi az erdeklődésed.
2021. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Na az ilyenek miatt van kamu profilom. Meg szoktam őket leckéztetni. Rájuk fér. Amúgy meg én pl szoktam játszani a szőkét amire lehet. Aztán azt is szoktam, hogy megkérdezem, hogy szerinte attól, hogy ezt így írta le több lett? Mert szerintem nem és ha szerinte igen akkor jelzem, hogy szerintem hogyan is működik.

"Köszönöm, de sajnos mást keresek. Sok sikert! Szia" Ez a tökéletes és udvarias módja.

2021. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!