Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy a többség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a többség nem meri megmondani, ha nem ok valami, hanem inkább sunnyog?

Figyelt kérdés
Több olyan talim is volt, ahol én úgy éreztem minden okés volt. Már csak azért is, mert a talik elején megkérdezem, hogy bejövök-e élőben és akarja-e akkor amiket megbeszéltünk. Ergó lehetőséget adok arra, hogy egy NEM-el kilépjen, ha úgy érzi. Azonban több olyan is volt, akivel volt szex és többet nem láttam. Sőt letiltott vagy soha többé nem írt vissza. Személy szerint szánalmasnak tartom. Én aki nem jött be annak megírtam, hogy jó volt, de szerintem nem volt olyan jó, hogy ismételjünk. Nem hiszem, hogy bántó. Sokkal rosszabb ha vki sunyin letilt pl. Nem? És mielőtt válaszoltok ŐSZINTÉN gondoljátok át, hogy ti milyenek voltatok eddig.

2016. aug. 25. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez valamiféle szociális játék lehet, azt hiszik, ha hazudnak és később sunnyognak vele, azzal nem bántanak meg. Úgy gondolhatják, ez a jól nevelt és civilizált mód, amivel nem sértenek meg. Holott, szerintem pont ez teszi alamuszivá őket. A civilizált emberek nem sunyin játszanak, hanem megfelelő módon elmondják az igazat. Még ha az a másik félnek nem is tetszik. Persze, vannak olyan emberek is, akik nem bírják elviselni az igazságot, és csak addig akarják, hogy őszinte légy velük, amíg az őszinteséged nem bántja őket. Én őszinte szoktam lenni, engem ezért nem bírnak.
2016. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az őszinteséget kell tudni jól tálalni! MErt van aki meg bunkón közli. Az se jobb :D Bár legalább őszinte. De amúgy igen, engem se mindenki szeret, mert én beállok a konfliktusokba is, mert nem szeretem a sunnyogást. Inkább tisztázzuk ha gond van, de sokaknak ez nem kényelmes, mert ugye akkor vállalnia kell a véleményét.
2016. aug. 25. 11:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Persze, tudni kell jól tálalni, ezért írtam, hogy "megfelelő módon elmondani az igazat". Mert van különbség a kettő között is: ha bunkón közlöd, akkor nem csak a véleményedet akarod közölni, hanem valamit meg is akarsz torolni rajta, míg a másik esetben csak a véleményedet közlöd. Az persze a másik oldalon múlik, hogy képes-e civilizált választ adni vagy inkább savaz.
2016. aug. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen egyetértek veled és megértelek. Én ugyanilyen helyzetben vagyok csak nő vagyok. (igen, látom a kategóriát)Majd hívlak, kereslek, megvan beszélve a következő időpont aztán semmi. Ha szólna, ha jelezné valahogy, akkor legalább nem várnék hiába, egy nagy csalódás az egész. Félnek, csak kalandozni akarnak, stb.
2016. aug. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezekben az esetekben volt szó arról, hogy egyéjszakás kalandról lesz-e szó vagy többről? Mert ha ez nem volt megbeszélve, akkor nem tudom mit vártál... :D Legalábbis abból kiindulva, hogy a neten ismerkedés közben is simán szó nélkül el tudnak tűnni emberek, még olyankor is, amikor a talit szerveznétek már; szóval ezen nem tudom miért lepődsz meg. Én pár hónapnyi ismerkedés után egyszerűen elkezdtem leszarni a hasonló viselkedést, hiszen ezen kár felhúzni magadat... Ajánlom neked is ezt a hozzáállást. :D

(Amúgy szerintem az ilyenek hátterében sokszor az áll, hogy nagyon nincs rendben az illetőben az egész szexualitás téma: nem fogadta még el magát, ilyesmik... de mivel szó nélkül eltűnnek sose fogjuk megtudni)

2016. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már hagytam így sajnos ott embert, de sajnos azért, mert azonnal műteni kellett a szívemet, még jelezni sem volt időm, mert összeestem és vitt a rohammentő. xD

De sajnos ilyen dolgokkal az ember nem tud előre számolni.

Sunnyogni szerintem sincs értelme, neki is elmondtam, miután kikerültem a kórházból, hogy mi is volt. Persze nem hitte el, de ez van. :D

2016. aug. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Közel 50 kapcsolatom volt, s noha én magam is az őszinteség híve vagyok, meglehetősen hamar tele lett a fäszom a magyarázkodással, meg a könyörgések leszerelésével. Így inkább a legelején megmondtam, nem ígérem, hogy keresni fogom.
2016. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!