Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Enyhe biszex nős férfi találha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enyhe biszex nős férfi találhat olyan meleg partnert, aki örömmel kényezteti őt orálisan?

Figyelt kérdés
60F
2021. ápr. 8. 10:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%

Nyilván aki gonoszkodik, vagy egyéb, az egy végtelen szomorú életű, megkeseredett és irigy ember.

Mivel neki nem jut szex, így dühös az egész világra.

És persze adandó alkalommal lecumizna bárkit.....bárhol.

2021. ápr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
:)
2021. ápr. 8. 12:10
 13/21 anonim ***** válasza:
16%
#11 Ez már annyira gyönyörűen demagóg, hogy már-már azt hinném, trollkodsz. :D
2021. ápr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
95%

Ebbe a kategóriába rendszeresen írnak homofóbok és olyan melegek is, akik azt hiszik körülöttük forog a világ és minden más férfi, aki nem passzol bele az elképzelésükbe csak azért létezik, hogy ők drámázhassanak.

Szóval no para, biztosan leszopnának páran. Bár azt is leírhattad volna, hogy hol keresel, stb. Olyankor egyszerűbb.

2021. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem azt, hogy homofóbok egyáltalán miért irkálnak ide néha.... Most ha valaki annyira undorodik tőlük, akkor az nem irkálna ide annyit. Erre csak az lehet a magyarázat, hogy megbelül mélyen érdeklődnek eziránt.


Ezért is mondom, hogy a homofób emberek egy jelentős részében meleg látens hajlamok lehetnek, amit viszont nem tudnak elfogadni önmagukban és a frusztrációjukat rázúdítják a többi melegre. Pedig akár egy 3-5 éves intenzív pszichoterápiában fel tudnák dolgozni magukban a melegséget és el tudnák fogadni magukat és nem a többi melegen csattanna az ostor.

2021. ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon undor válaszok vannak

Mindenki milyen gonosz lett

2021. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Pl. én is!
2021. ápr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kor számít. Huszonévesen is lehet úgy kinézni,

hogy az ember menekül előle. Igen lehet szexi valaki akár

60 felett is, csak nem kell a tv előtt fetrengeni egész

nap és sörözgetni. Hárítottam el már sok nálamnál fiatalabbat.

2021. ápr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
92%
Van, nekem bejön ez a korosztály nagyon is ! :)
2021. ápr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Tomiii2 ***** válasza:
88%
Én örömmel kényeztetnélek.
2021. jún. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!