Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek jo be a nylon harisnya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adriana1990 kérdése:

Kinek jo be a nylon harisnya szakadt farmer alatt kombo ?kepek lentebb rollam 31f

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2021. ápr. 15. 05:58
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon neeem
2021. ápr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
45%
ne csináld! Én nő létemre sem teszem.
2021. ápr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
12 es eleg baj...nem ertem hogy tik miert nem szeretitek mert iszonyuan szep es szexi, meg fiu letemre is szepnek talalom rajtam es szeretem is
2021. ápr. 15. 09:52
 14/30 anonim ***** válasza:
89%
Én nőként akkor szoktam felvenni ha szakadt farmerben megyek valahova de nagyon hideg van kint. Mom jeansekkel szerintem nem néz ki rosszul de skinny farmerral én biztosan nem venném fel. Az utolsó képnél meg az egész outfitet sem értem hogy mi az a rózsaszín cipő, farmerszoknya, szürke pulcsival.
2021. ápr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
nem szurke hanem kek a pulcsi,csak az also fele szurke ahol van a gumis resze...
2021. ápr. 15. 09:59
 16/30 anonim ***** válasza:
69%

Adriana!

Ha neked ez tetszik, bejön, akkor ne hallgass másokra, hordd, és viseld.

Megnéztem az összes képet, nem olyan borzasztó, mint ahogy itt egyesek kommentelik.

Biztosan olyan is akad, akinek ez a fétise, mint talán neked is, attól, hogy most perpillanat csak szörnyelkedő kritikákat kapsz a képeidre, az ne vedd magadra, mint negatív megítélést, mert biztosan nem vagy egyedül ez irányú szeretéssel.

Én ugyan elég rég hordtam harisnyát, - hetero nőként - legtöbbször azt is inkább nadrág alá, ha épp hidegebb volt. Nincs ezzel semmi baj.

Mint mondtam, ha neked tetszik ez, akkor fütyülj rá, hogy mások mit mondanak, hisz ezzel nem ártasz senkinek.

2021. ápr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
69%

Nézd crossdresserként először is meg kéne találnod hogy mi az ami ízléses és nem “prosztó”, nem bántásból mondom.

Lehet ezt szépen stílusosan is csinálni pl.

[link]

2021. ápr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
12%
Ezeket a képeket az index x+1 topikjába is beraktad. Mit akarsz elérni vele Kriszta?
2021. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
46%

Ne törődj másokkal! Ha neked jólesik viseld!

Nekem bejönnek a képek, ezek alapján meg is kívántalak.

2021. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
kedves 18-as ...nem akarok elerni semmit es nincs semmi celom vele...igen az index en is beraktam meg tobb oldalon +(facebook,insta) (index-posztolunk)itt meg kerdezunk....nem ertem miert zavar ez teged? ha valami bajod van a kepeimmel lepj tovabb nem muszaj vallaszolnod...koszi
2021. ápr. 15. 16:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!