Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy teljesen pasis, férfias,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy teljesen pasis, férfias, szőrös srác is lehet passzív?

Figyelt kérdés
Csak mert akikkel eddig megismerkedtem, mind vagy femininek voltak, vagy vékonyak, vagy mindenhol borotváltak, stb. Kezdem azt hinni, hogy olyan meleg srác, aki férfias és passzív nem létezik. Nem általánosítok, de szerintem ez így van.

2021. ápr. 30. 09:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehetnek, és vannak is. Az eddígi válaszokat olvasva inkább azt mondanám, hogy nagyítóval lehet keresni öket.

Aktív vagyok, és a barátom is férfias; nem viszi az utcára azt, hogy ö passzív.

2021. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
46%

Legyen igazi férfiból a személyisége, viselkedése, de vágyjon arra, hogy egy erősebb karjaiban oltalmazza, és használja a testét, mint amire egy női tudat vágyik...


Remélem, érzitek az ellentmondást.


Egyetlen férfi se tehet róla, hogy minek a látványára izgul fel, nem lesz tőle kevésbé férfias a mentalitása. De női személyiségvonásokat egy férfi személyiség nem fog produkálni anélkül, hogy ne legyen neki gender téren is némi elhajlása...


Persze, nyilván két férfiként működő férfi is megbeszélhetik, hogy egymás örömére felállást cserélnek, még az is lehet, hogy találnak benne testi örömöt, élvezetet is... De nem azt a pszichológiai örömöt, tudatot, hogy akkor ő most gyengébb félként használva van egy erősebb által.

2021. ápr. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.

Ironikus, hogy a feminim aktívak jönnek be.

2021. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Uhhh én is a férfias passzív pasikat szeretem
2021. ápr. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ilyen vagyok.

26/f

2021. máj. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

#12

"Legyen igazi férfiból a személyisége, viselkedése, de vágyjon arra, hogy egy erősebb karjaiban oltalmazza, és használja a testét, mint amire egy női tudat vágyik...

Remélem, érzitek az ellentmondást."


Én éppen amiatt nem találok párt, mert ilyen vagyok, van a személyiségemnek egy férfi és egy női oldala, ami egymással párhuzamosan, szinkronban működik, mindkettő megélésére szükségem lenne, és valamelyik úgysem kompatibilis a kettő közül a másik fél igényeivel.

2021. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy!én az ilyen passzív pasikat szeretem
2021. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen passzív vagyok és a férfias, szőrös aktív pasik vonzanak.

Sajnos én is úgy vettem észre, hogy a lányos nagyon vékony passzívak előnyben vannak. Talán ezért nem is volt még semmi.

2021. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!