Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A budapestiek miért nézik le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A budapestiek miért nézik le a vidéki városokban élőket, mint pl Győr, Veszprém, Debragen, Szeged stb?

Figyelt kérdés

Ezzel már így többször találkoztam, hogy a budapesti fiatalok, akkor is ha ők egyébként vidékről származnak, lenézik azokat akik ott élnek.


Ez így megfigyelhető a melegség terén, az egyetem területén. Úgy gondolják a pesti egyetemek jobbak, mint bármelyik vidéki. Sokszor hallottam, hogy nekik Győr, Veszprém, Debrecen stb. túl kicsi.



2021. ápr. 30. 19:29
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
80%

7es, persze. De ettől még nem kell így hívni. Az hogy esne a vidékieknek, hogy a puszta megszólítsban felhívnánk a figyelmet arra, hogy fejletlen infrastruktúra, alacsonyabb iskolázottság, alacsonyabb fizetések, könnyebb befolyásolhatóság (média szintjén), tájszólás....


Ezek kimutatott tények, ahogy a főváros rossz levegője, zajszennyezése is. Ettől még a másik orra alá dörgölni csak rosszindulatot ébreszt.

2021. ápr. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem pont elég hogy vidéki parasztoknak titulálják őket 🤷‍♂️ #7
2021. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
73%
Mitől lenne alacsonyabb az iskolázottság? Ugyanazt tanítják az általános iskolában, a középiskolában és a főiskolán vagy egyetemen is 🤷‍♂️
2021. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
95%
13as, attól, hogy csak a fővárosban több főiskola és egyetem van, mint az ország többi területén összességében. Emiatt aki felsőoktatásba akar járni, felköltözik a városba. És mivel a lehetőség is több itt, munkát is itt vállalnak. És aki itt él, itt dolgozik, az pestinek minősül, még ha csak "ideiglenesen" is van itt 10 éve.
2021. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Én budapesti vagyok, de pont nem érdekel, hogy ki vidéki és ki nem. A legtöbb csoporttársam nem is budapesti. Ha valaki kedves, meg intelligens kit érdekel, hogy honnan származik ?
2021. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

Budapesti vagyok, nem nézem le a vidékieket. Sőt, saját akaratomból vidéki egyetemre mentem. (Nem azért, mert csak oda vettek volna fel).

Nem tartom jobbnak a pesti egyetemeket alapvetően, viszont az tény, hogy bizonyos munkákat egyszerűbb ott találni, több a lehetőség, nagyobb cégek vannak ott, ezért gyakran "jobban megéri".

2021. ápr. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Mert Magyarországon "divat" hogy valamiért utáljuk a másikat és fellengzősen különbnek tartsuk magunkat másoknál. Minél hülyébb valaki annál erősebb ez benne. Normális, értelmes ember meg nem e szerint rangsorolja, értékeli a másikat, hanem hogy milyen ember.
2021. ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
95%
Azért azt se felejtsük el hogy milyen kategóriába írtad. Budapesten legalább van esélye az embernek melegként normális életet élni titkolózás nélkül, ez vidéken, főleg ami nem nagyváros, szinte esélytelen. (Tudom mindig vannak kivételek. De pl. Szegeden nem volt nagy meleg élet amikor még ott laktam pár éve).
2021. ápr. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
94%

Egy meleg debreceni haverom inkább az otthoni közeget érzi rosszabbnak elfogadás szempontjából és amikor jön fel bp-re mindig azt mondja, hogy itt szabad lehet.

Nyilván több itt az ember és sokkal kevésbé tűnik ki azzal, hogy meleg.

2021. ápr. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
17es, jó közhelydurrogtatásnak hangzik amit írsz, de tökre igazad van:S
2021. máj. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!