Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért tart még mindig ott a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tart még mindig ott a társadalom egy része, hogy ha valaki meleg /biszex stb., akkor őt "ki lehet gyógyítani, át lehet téríteni"?

Figyelt kérdés
Őszintén fura akár itt is olyan kommenteket olvasni, hogy milyen jó lenne egy hetero fiút megforditani

2021. máj. 4. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Mert sokan még mindig úgy gondolják, hogy ez egy betegség, amire van gyógyszer 🤷‍♂️
2021. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Én igazából megértem. Nem azt amikor pszichológushoz akarnak küldeni mert meleg vagy, meg betegségnek nevezik.

De ha egy lány mondja hogy milyen jó lenne ha heteró lenne az szerintem oké.

Én melegként szoktam azon gondolkodni hogy bárcsak az a fiú aki tetszik meleg lenne.

2021. máj. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
#4 én is mindig arra vágyom ami nem lehet az enyém ❤️
2021. máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Mert sok a tanulatlan paraszt, akik abban lelik örömüket, hogy éppen valamit találnak, amin lehet csámcsogni, utálkozni. A négyfal között meg szánalmas, szar életük van, amelyet természetesen a világ felé titkolnak és az ellenkezőjét próbálják mutatni(utca,ismerősök,facebook,stb).

A magyar nép tipikus példája annak a közmondásnak, hogy "Amelyik kutya ugat, az nem harap". Magyarok mindig mindent eltűrtek a történelem folyamán is és most is. Sok a mentális beteg (depressziós, stb). Kimegy bárki az utcára és megfigyelheti, hogy minden kb 4. ember pofájáról süt az elégedetlenség, a szomorúság, az irigység és a gyűlölet.


Szerintetek a kormány miért mer az emberek szeme láttára pénzt lopni?

Egyszerű a válasz. Tisztában vannak a magyar nép mentális egészségével és a társadalmi nézetekkel, ezért pontosan tudják, hogy itt bármit meglehet tenni büntetlenül. Pénz beszél, kutya ugat! A magyar nép egyszer-kétszer kimegy tüntetni, aztán, mint akik jól végezték a dolgukat, visszaülnek a kanapéra. És semmi változás nem történt. :D Akkor ki a hibás? A kormány, vagy az emberek? A sok nethuszárnak jár a szája(keze) a közösségi oldalakon, viszont tetteket senki sem hajt végre. :) Ezért tart itt az ország, ahol. :) Elfogadjuk, hogy pszichopaták irányítják az országot és tapsikolunk kelet felé, ahol szintén egy elmebeteg irányít. Tudjátok, azok az emberek, akik nem tudnak együttérezni, nincs lelkiismeretük, azok mentális sérült emberek. :) Ebből jó sok van és imádom, mikor úgy kezeljük ezeket az embereket, hogy "Hát ők ilyenek, így kell őket elfogadni." Nem! Ők betegek és szükségük pszichiáterre és pszichológusra, hogy a deformált jellemüket helyrehozzák, ha még lehet. ​

Egyébként sok embernek megváltozna az élete és a dolgokhoz való hozzáállása, ha elköltözne ebből a leprafészekből egy kis időre. Fél év, 1 év külföldön meggyógyítana sok mindent a fejekben. Teljesen más emberként térnek vissza azok az emberek, akik megtapasztalják, hogy a búvalb*szott ábrázaton kívül létezik más is más. Mindenki olyanná válik, mint amilyen a környezete(család,barátok,társadalom).


Hogy a kérdésre is válaszoljak, annyit tanácsolnék, hogy szard le a buta, senkik véleményét. Egyszer majd úgyis kihalnak ezek az alpári generációk és ez már többet nem lesz téma. Nem tudod megváltoztatni az embereket véleményét a fentebb leírtak miatt. Magyar egészségügy romokban van, a mentális részét pedig már kicsit részleteztem, az régen sem működött és lett kezelve. :D Ez van! Majd esetleg egy 100-200 év múlva eljutunk oda, hogy elkezdünk kicsit gondolkodni és tetteket is végrehajtunk a pofázás helyett.

2021. máj. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4%

Mert valóban gyógyítható.

[link]

2021. máj. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%
Mert a társadalom eme része nem a minőségi, hanem a mennyiségi populációfejlesztés eredménye.
2021. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!