Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homofóbabb lett a magyar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homofóbabb lett a magyar társadalom az elmúlt 4-5 évben?

Figyelt kérdés

#homofóbia #gyûlöletbeszéd
2021. febr. 6. 18:48
A kérdező szavazást indított:
Igen, rosszabb lett a helyzet
Nem, elfogadóbb
Kb ugyanaz
96 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
29%

Nem lett homófobabb, csak most már kezd a csapból is ez a téma folyni, és ezt a témát eröltetik az emberekre úton-útfélen. lásd itt is a homo kategória, aminek értelmén el lehet gondolkozni, ennyi alkalmi kapcsolatot kereső kérdést (ami amúgy nem is lenne szabályos az oldalon) még nem láttam.

Az eröltetés lett erősebb. Én előtte is ugyanazt gondoltam erről a témáról, mint utána, (amibe most nem mennék bele, mert nem ez a kérdés). Tehát felesleges erőltetni, mert a legtöbben ugyanazt fogják gondolni utána is, mint ami előtte volt a véleményük, esetleg rosszabb lesz a véleményük az erőltetés után.

2021. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
22%
egyetértek a #2-vel, erőltetik a dolgot és engem ez nagyon zavar, pl ott a foci, a csapatkapitány szivárványos karszalagot visel, hagyjuk már, engem rohadtul nem izgat, hogy 2 hapsi mit csinál egymással csak ne hangoztassák meg ilyenek, meg ne akarják lenyomni a torkomon, hogy ez normális dolog, mert tudjuk, hogy nem az, de azok a melegek, akik provokálnak másokat, azzal mégjobban feltudom húzni az agyamat, mindenki maradjon a 4 fal között, ami ott történik az maradjon is ott, függetlenül attól, hogy gusztustalan, de ha nekik ez jó, akkor ez van, de nem kéne erőltetni ezt az elfogadást
2021. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%
1-3 válasz után: Van még kérdés? :(
2021. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
30%
Az ember általában azt nem szereti, amit úton-útfélen reklámoznak, az arcába tolnak...
2021. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
13%
a focival baszták el az azoknál is kiverte a biztosítékot akik alapból elfogadóbbak
2021. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%

Akiben van minimális empátia, mindenféle más embert megpróbál megérteni és nem ítéli el egyből. Nem kell ehhez forradalom. Aki meg nem olyan, az úgyis elítél sokféle embert, aki számára kicsit nem szokványos, így a melegeket is. Ha valaki ilyen, akkor őt ezzel a módszerrel biztos nem lehet meggyőzni, hogy legyen elfogadóbb. Szóval eleve a kérdés rosszul van megfogalmazva, homofóbia önmagában nem kezelhető és hülyeség elszigetelten kezelni a másféle "fóbiáktól".

Valakinek pl. a határon túli magyarokról van rossz véleménye, de fogalma sincs, nekik milyen úgy élni. Valaki a dohányosokat utálja, más meg mittudomén. Addig nincs gond, amíg elvannak a maguk kedvteléseivel és másokat nem zavarnak vele.

2021. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem. De én csak 1 vagyok. Magam körül inkàbb az empàtiàt làtom
2021. febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
90%
Az emberek nem változnak.
2021. febr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%
A társadalom zsigeri mentalitásának nincs sok köze ahhoz, mit óbégat, és mit vet papírra a politikai kurzus odafönn. Cserélődnek a nemzedékek, jönnek a fiatalabbak és mégfiatalabbak, akik már meghaladták ezt a jaj istenem, ott egy 6uzi, mi lesz most velünk őrületet. Ismernek többet a saját barátaik között is, pláne mióta interneten bárki bárkivel beszélgethet, nem csak a szomszéd Ödönkével. Nem téma már ez, a társadalomban visszafordíthatatlanul javul a helyzet, legfeljebb nem olyan sebességgel, mint szeretnék, vagy mint lehetne, ha odafönn is más lenne a hozzáállás.
2021. febr. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
23%
Felteszel egy kérdést és aki leírja az igazságot,lepontozod. Ha kérdezel,fogadd el a negatív véleményt is,ami nem mellesleg,tükrözi a valóságot.
2021. febr. 7. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!