Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek, ha úgy kívánom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy kívánom a kukit, hogy bolondulok meg, már nem bírok magammal?

Figyelt kérdés
Nagyon rég nem voltam senkivel és úgy hiányzik a szex és a férfi test, hogy nem bírok semmi másra gondolni egész nap. Csak verem a farkam, és még éjjel is csak szexről álmodok már hetek óta. Senki nem akar már összejönni velem, mert meghíztam és már annyira rossz egyedül, hogy nem tudok szexelni hogy vége mindennek. Ennyire nem voltam soha kiéhezve, mit tudjak tenni? Ujjazom magam és verem egész nap, de semmi haszna, mert fél óra múlva megint kanos vagyok. Elegem van az egészből.

2021. máj. 9. 20:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán akkor úgy kéne ismerkedned, hogy komolyat keresel. És nem rögtön dugással indítasz. Mert abból is sokmindent le lehet szűrni a másikról. Illetve nem kell általánosítani. Engem pl kifejezetten taszít az, aki rögtön b*szni akar első találkozás alkalmával is. Én csak komolyat kerestem mindig is, de legalább könnyű kiszűrni a szexmániásakat és a komolytalanokat. Ha komoly kapcsolatra vágysz, akkor legyenek elvárásaid, ne pedig bele a szexbe, mert abból komoly kapcsolat nem lesz, az tuti. Vagyis lehet, de az nagyon ritka és valószínűleg tartós nem is lesz. Csak pár év.
2021. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
De a kérdésedből nem úgy jön le, hogy komolyat akarsz, szóval ezért is mondom, hogy veled is probléma van. Szakembert érdemes felkeresni, mert sokat tud segíteni. Azt sose várd, hogy majd más segít rajtad. Mindenki magán tud csak segíteni, más nem fogja megoldani a problémáidat, még akkor sem, ha önzetlenül akarna valaki segíteni. Saját tapasztalatból írom.
2021. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi van hogy itt a tavasz! Verd ki gyakrabban és fuss minden nap.
2021. máj. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Eddig két tartós kapcsolatom volt (nem párhuzamosan :), egyikük sem volt szép, én sem vagyok az. De -hosszú keresés után- egymásra találtunk, és nagyon jól megvoltunk.


Más: pár éve szerettem a lovakat, volt is egy, akit nagyon kedveltem. Egyszer megláttam a fényképét, azon vettem észre, hogy tulajdonképpen elég aránytalan. De -mit tehettem volna- annyira kedves volt és szép volt a szeme. Ja, és "ő" is kedvelt engem. :)

2021. máj. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát barátom elég gáz az élet felfogásod. Partnert akarsz, holott te magad sem vagy elégedett a testeddel.

Na mondom sorban.


Orvos, diéta, sport.

Napi 3 óra edzés után nem lesz kedved húzogatni a rudit, és arról elmélkedni mennyire is utálod magad.

Ha valami nem tetszik, tegyél érte. Ha meg lusta vagy, akkor mit csodálkozol?

Tudnád mennyi ilyen ember jön el hozzám. Bár most a COVID mizéria miatt kevesebben.


Tudnék egy sor tanácsot adni, hogy miként vágj bele abba, hogy nézz ki valahogy, de nem teszem. Mert 0 akarat erőt véltem felfedezni az irományaid után.


Üdv, egy személyi edző.

2021. máj. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Komolyabb kapcsolatra te egyelőre alkalmatlan vagy.

Ha azt a kis húsdarabot majd meg tudod fegyelmezni,hogy ne vegye át az agyad szerepét,akkor talán próbálkozhatsz.

Aki komolyat keres, nem veled fog próbálkozni. Kinézethez ennek semmi köze.Ez csak beledumálás.

Sokkal rosszabb kinézetű melegek is élnek jó kapcsolatban,persze,ahhoz ezt - azt rendezni kell lelkileg.

2021. máj. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Kerdező.

Hány éves vagy hány cm/kg?

2021. máj. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves jó kérdező, te nagyon fel lehetsz ajzva. Láttam már felizgult embereket, na de ennyire? A saját bevallásod szerint egész nap más sem csinálsz, csal vered a lompost. Szerintem már tiszta rojtos lehet a lomposod, rojtokban lóg a sok veréstől. Azért szerethetnéd és kímélhetnéd jobban is a lomposodat. Egyetlen darab van belőle, óvatosabban kellene vele bánnod.
2021. máj. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!