Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Honnan számít nektek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan számít nektek egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Nem mondtuk ki, csak azt kérdezte elképzelnék-e szívesen egy párkapcsolatot egy "ilyen" fiúval és adott egy személyleírást saját magáról.


Megvolt: kézenfogva járás, csókolózás, ölelkezés, telszámcsere, összebújás, orál és közös verés.


Viszont még csak 3. randi.


Nem tudom most hogyan kell ilyenkor kimondani, hogy párkapcsolat lesz-e.



2021. máj. 17. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a harmadik randi azt jelenti hogy eddig háromszor láttad az életben az akkor szerintem még nem párkapcsolat. Persze csak ha nem dumáltátok meg az ellenkezőjét. Onnantól lesz párkapcsolat ha kimondjátok.
2021. máj. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Háromszor taliztunk eddig, ez igaz.


És hanyadik randin szokás ezt kimondani?

2021. máj. 17. 23:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdeztem. Egy évig csak néha-néha összejártunk dugni, aztán egyre többet és többet voltunk együtt. De attól függetlenül hogy volt a kapcsolatban minden: randi, ölelés, simi, csók, szex, szex utáni összebújás, sőt szinte már nálam lakott, nem számítottunk egy párnak. Ezt szerintem meg kell beszélni, egy kapcsolatban mindent tudni kell megbeszélni, ha már esetleg ez a téma kínos, akkor az gáz a későbbiekre nézve is.
2021. máj. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szabály hogy mikor kell kimondani, ahogy ti érzitek.
2021. máj. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván meg kell beszélni egymással, de nem kell félni a párkapcsolattól sem. :D Vannak olyan emberek, akik félnek az elköteleződéstől, mert érhet fájdalmas pofára esés. Dehát ez ezzel is járhat. Viszont aki mer, az nyer. Szóval előre nem tudod úgy sem, hogy működik-e hosszútávon. Rajtatok áll az egész.
2021. máj. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk szex randink volt, amikor előszőr találkoztunk akkortól számoljuk, igaz utána még másokkal is voltunk de mindíg visszatértünk egymáshoz és így alakult ki kapcsolat.
2021. máj. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Közös megegyezés kérdése. A viselkedésmódja alapján úgy tűnik nyitott rá, szóval ha neked is van hozzá kedved akkor mondd neki hogy el tudnál képzelni vele komolyabb dolgokat a jövőben.
2021. máj. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ha fontos neked, hogy konkrétan le legyen szögezve, hogy egyútt vagytok, akkor mindenképp beszéld meg vele. Bár az alapján amiket leírtál eléggé úgy tűnik, hogy ez már egy párkapcsolat, feltéve ha nincs egy 3. fél a képben (persze lehet nyitott is na mind1). A lényeg az, hogy a kommunikáció a kulcs.

Egyébként meg szerintem attól még hogy csak 3x találkoztatok simán nevezhető párkapcsolatnak. Egy csomó ember, aki távkapcsolatban van lehet még nem is találkozott a párjával (főleg így az utóbbi pandémiás időszakban), de ettől függetlenül mégis együtt vannak.

2021. máj. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!