Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tovább? Eltér a szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Eltér a szexuális igenyunk, az anyja halala miatt belementem olyan dolgogba, amik egyebkent nekem nem jonnek be, de nem érti meg, hogy nekem ez nem okés, es csak kivételes alkalom volt, hogy felviduljon.

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elejen beszelt a szexualis fantaziajarol, fetishek, alázós szerepjáték jonne be neki.

Nekem ez nem jott be, es nem is okozott gondot az elmult harom evben, jol megvoltunk az agyban is.

Fel eve meghalt az anyukaja, akit nagyon szeretett es meg a korhazba sem lehetett mellette. Nagyon ki volt borulva. Probalom vigasztalni, a kedveben jarni, de tudom, hogy potohatatlan veszteseg erte. A mult honapban azutan megkert, hogy probaljunk ki par dolgot az agyban, amikre mindig is vagyott, mivel olyan kis szerencsetlen allapotban volt, belementem. Nem elveztem, de nem is hanytam el magam


Azota viszont ugy veszi, hogy en ebbe teljesen belementem, jeleztem, hogy ezt en egyszeri alkalomnak szantam, de akkor azt mondja, jo hagyjam el en is, mert o egy undorito allat, nem is tudja hogy birtam ki mellette stb-stb. En meg ilyenkor inkabb rahagyom es belemegyek, hogy na jo, meg most az egyszer...


tudom, hogy ez meg mindig a gyasz feldolgozasa, kerdes meddig tarthat ez? Nekem nem tetszik amikor az agyban durvan banik velem, aláz és konkretan levizel meg ilyesmik. Nem is ertem neki ebben mi tetszik.


2021. máj. 26. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, de így nem csinálhatod tovább.

Szerintem eröszakosabban kell vele beszélned, hogy felhagyjon a dolgaival.

2021. máj. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nincs baj, hogy ilyen a fantáziája, mindenki másra izgul.

Viszont, ha ez neked nem jön be, akkor ezt tudatosítanod kell vele. Ha szóba jön megint, akkor mond el neki, hogy ezt te nem szeretnéd, mert kellemetlenül érzed magad közben és neked nem okoz örömöt. Ha elkezdi a szöveget, akkor hagyd rá, de ne menj bele megint. Állj ki a saját akaratod mellett. Nyilván, ha téged nem vonzz, sőt taszít az ilyesmi, akkor ezt neki meg kell értenie. Ha mégis folytatná ezek után, akkor vele van a baj.

2021. máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
A párod egy önző állat lett. Utálja magát és ezt rád vetíti... Mondd meg neki erélyesen hogy többet nem csinálod mert nem akarod, nem élvezed, sőt rendesen rosszul vagy ezektől a dolgoktól. Mondd hogy megérted az anyja halálát de ő is értse meg a te helyzetedet.
2021. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenbe mindig csak abban az esetben szabad belemenni, ha az érdeklődés kölcsönös. Ez az alázós levizelős téma van, amelyik kapcsolatban működik, de ott mindketten érdeklődnek az ilyen dolgok iránt.


Te most bele vagy kényszerítve ebbe a szituba, ami nem jó. Neked nem okoz örömöt, nem érzed jól magad.


Ez nem a gyász feldolgozása, hanem azzal való visszaélés.


Javaslom, hogy keress mást.

2021. máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeretitek egymást? Ha igen, akkor tessék rávenni, hogy menjen pszichológushoz. Az érzelmi zsarolások nem férnek bele ám a kapcsolatba (Jó, akkor hagyjál el.). ;) Nem szégyen segítséget kérni, főleg, hogy most érte trauma is. Bár magát kéne rávennie erre, mert csak akkor lesz hatása.


Van egy fétise, ami neked nem tetszik. Ezt már az elején letisztáztátok gondolom. Dehát a fétisek előbb-utóbb felszínre törnek. Millió oka lehet egyébként ezeknek.(gyerekkori traumák, verbális és fizikai bántalmazás, stb) Alapjáraton is erőszakos egyébként? Csak úgy kíváncsiságból kérdezem. Tehát indulatkezelési problémák, dühromahok, agresszió? Mert ha igen, akkor jobb menekülni ilyen kapcsolatból. Az aki agresszív, az előbb-utóbb a párját is bántalmazni fogja. Saját és mások tapasztalata is ezt mutatja. Nem a te kötelességed megoldani a problémáit, így is úgy veszem észre, hogy te sok mindent beáldozol, hogy ő jól érezze magát és boldog legyen. Csak ugye ezzel meg magadat háttérbe szorítad. Ez egy időzített bomba ám. ;) Párkapcsolat= kölcsönös bizalom, őszinteség, tisztelet, áldozathozás. Ebből ha hiányzik egy is, akkor onnantól kezdve halálra van ítélve az egész. (Tarthat 10-20 évig is egy ilyen kapcsolat, dehát nem véletlenül válnak el egymástól az emberek évtizedekig együtt töltött idő után is. :D)


De most is kihangsúlyozom, hogy ez rajtatok áll. Ha mindeketten vevők vagytok az őszinteségre, akkor beszéljetek egymással. Ha kell, akkor meg nyugodtan lehet segítséget kérni.

2021. máj. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miket kellett megtenned?
2021. máj. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mar a kapcsolat elejen elmondta, hogy bejonnenek neki az ilyen eroszakosabb dolgok, de azutan sosem volt belole gond, hogy akkor nemet mondtam.


Biztos vagyok benne, hogy amint rendbe jon lelkileg akkor megint visszaterunk a rendes kerekvagasba, csak kerdes, hogy addig hogyan birom ki mellette. Nem akarok vele veszekedni, nem akarom felzaklatni. Arrol beszeltem mar neki, hogy esetleg egy pszichologus segithetne neki feldolgozni, hogy nem tudott elbucsuzni az anyjatol, de szerinte nem jo otlet es biztosan draga is.

2021. máj. 26. 14:47
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó ötlet a szakember, csak gondolom szégyell segítséget kérni. Tipikus magyar mentalitás. Az egészségre nem kell sajnálni a pénzt. :) Imádom, mikor valaki ilyet mond, miközben hetente szív 5 doboz cigit, alkoholizál, édességet zabál, stb. :D Bezzeg arra van pénz.

Elmehettek egyébként mindketten.(Párterápia) Úgy is kihozza belőletek a szakember azt, amit nem mondtok ki egymásnak, stb. Ez a dolga.


"Mar a kapcsolat elejen elmondta, hogy bejonnenek neki az ilyen eroszakosabb dolgok, de azutan sosem volt belole gond"


Nálunk 5 év után bontakozott ki az agresszivitás tetőfoka. Addig nem volt semmi probléma. Szóval sosem lehet tudni. Egy embert az élete végéig nem lehet kiismerni. Természetesen nem ismerem, szóval így látatlanba nem fogok ítélkezni. Bár arra nem válaszoltál, hogy alapjáraton agresszív-e? Vannak-e dührohamai, stb. Ja meg, ha valaki nem tudja kiélni a fétieseit, akkor általában csalja a másikat. Ezek szinte 100%-ig bekövetkeznek. Max nem fogsz tudni róla.

2021. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nincsenek duhrohamai. ha valamin osszeveszunk en vagyok aki elkezd kiabalni, o olyankor is halalosan nyugodt marad.
2021. máj. 26. 15:26
 10/12 A kérdező kommentje:
egeszen az anyja halalig nem volt semmi baj az agyban. azt is en rontottam el, hogy amikor felhozta nem kellett volna beleegyeznem, mert most amugy sem tud tiszta fejjel gondolkozni
2021. máj. 26. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!