Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikusok között nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusok között nagyon sok szép nő van, kár hogy nem lehet közéjük bújni egy férfinak. Vannak kivételes esetek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 21:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
98%
A leszbikus nők, a NŐKHÖZ vonzódnak. Hiába tetszenek neked,nekik te nem vagy vonzó.
2021. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2021. ápr. 13. 21:38
 3/76 anonim ***** válasza:
92%
Tisztázzunk valamit: ha férfit is bevonnak, akkor már biszexnek számítanak. Én speciel egyáltalán nem akarok 2 leszbikus közé benyomulni, mert pont az a jó, ha egymással foglalkoznak. :)
2021. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 A kérdező kommentje:

Hát én benyomulnék közéjük és foglalkoznék rengeteget mind a kettővel.

Ők legalább tiszták és szépek. Csak hát erre az esély az esély nulla. Én akkor is a nőt látom bennük, ha nem lehetnek egy férfié sem. Ez lehet az én felesleges hibám, de ez van. Két nő egymást nem is tudná úgy elviselni, ha maximálisan nem adnak magukra, náluk tisztasági probléma biztosan nem tapasztalható, finomak és biztosan jó lenne érezni őket, hiszen egymást is nem véletlenül akarják.

2021. ápr. 13. 21:53
 5/76 anonim ***** válasza:
8%

Szerintetek olyan leszbi pár van aki megengedné hogy nézzem ahogy csinálják? Persze kiverném de nem nyúlnék hozzájuk.

Persze prostikat lehet találni ilyenre de én igazi párt akarnék. Vagy ezt még ők is csak pénzért vállalnák?

2021. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
94%
Nincsenek kiveteles esetek ..de elbujhatsz ! csak nem oda ahova szeretned
2021. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
95%
Hát mi tennénk egy kivételt és megengednénk, hogy elmosogass, míg nem vagyunk itthon. 🤷‍♀️
2021. ápr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A kérdező kommentje:
7/7: Köszönöm. Hát elmosogatnék nektek akárhányszor.:) De nem érhetnék hozzátok soha, ennek hiánya bántana, inkább nem mennék hozzátok.
2021. ápr. 13. 22:07
 9/76 anonim ***** válasza:
100%
De a heteró férfiak és a leszbikus nők is a nőket szeretik, ez egy közös pont.
2021. ápr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 A kérdező kommentje:
Csak ez kevés a vágyak teljesüléséhez.
2021. ápr. 13. 23:21
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!