Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyi az esélye, hogy elkapta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy elkaptam valamit a szaunában?

Figyelt kérdés
A mai napon az egyik meleg szaunában a glory hole-nál lecumiztattam egy srácot, majd egyszer csak azt vettem észre, hogy már nem szop, hanem "beleült". Amint észrevettem, ki is rántottam, de ekkor egy kicsit megsérült a fitymafékem, mert nagyon enyhén vérezni kezdett. Ezen felül láttam, hogy tiszta sz.r a harcosom. Azonnal elmentem zuhanyozni és nagyon nagyon alaposan megmostam szappannal, többször is. Gumit nem használtunk, mivel csak cumiztatni akartam. Most nagyon aggódom, hogy a vérzés és az ürülék miatt elkaphattam valamit. Ezen tényezők növelik, hogy akár HIV-fertőzést is adhatott?
2021. jún. 14. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Hív-et valószínűleg nem kaphattál el
2021. jún. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Hogy nem lehet észrevenni hogy már nem szop hanem beleül? Atyaég.
2021. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tesóm általános iskolába meg majd eljárok helyetted és megtanulok olvasni, nem? Mint írtam, azonnal észrevettem és 1 másodperc alatt ki is rántottam, ahogy éreztem, hogy ez bizony nem a szája.
2021. jún. 14. 19:14
 4/14 anonim ***** válasza:
22%
Én a szaunában mindig odafigyelek mindenre...hogy nem lehet ezt észre venni
2021. jún. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ti tényleg nem tudtok olvasni? Azonnal észrevettem.
2021. jún. 14. 19:16
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
Akinek erre van igénye, gusztusa, hogy ismeretlen ember szopja, az meg is érdemli.
2021. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán elkaphattál bármit, egy std teszt nem ártana.
2021. jún. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Márpedig nem vetted észre ha már ki kellett kapni a szaros cerkát. :) Mindenki tud olvasni hidd el, mi csak próbálunk rávilágítani, mennyire nem akarod belátni magadnak hogy valszeg elaludtál, mert ilyet azonnal észreveszi az ember, ott több másodperc és mocorgás, mozgás eltelik mire sikerül valakinek beleülnie. :D
2021. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Elég nagy az esélye. Ahol a vér kijön, oda az ürülék baktériumai könnyen bekerülnek. ;)
2021. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

28 napot várnod kell, és utána tudják kimutatni, ha belekerült a szervezetedbe.

Kis valószínűsége van, de okkod az aggodalomra van.

2021. jún. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!