Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyi az esélye, hogy elkapta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy elkaptam valamit a szaunában?

Figyelt kérdés
A mai napon az egyik meleg szaunában a glory hole-nál lecumiztattam egy srácot, majd egyszer csak azt vettem észre, hogy már nem szop, hanem "beleült". Amint észrevettem, ki is rántottam, de ekkor egy kicsit megsérült a fitymafékem, mert nagyon enyhén vérezni kezdett. Ezen felül láttam, hogy tiszta sz.r a harcosom. Azonnal elmentem zuhanyozni és nagyon nagyon alaposan megmostam szappannal, többször is. Gumit nem használtunk, mivel csak cumiztatni akartam. Most nagyon aggódom, hogy a vérzés és az ürülék miatt elkaphattam valamit. Ezen tényezők növelik, hogy akár HIV-fertőzést is adhatott?
2021. jún. 14. 19:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem akarlak elijeszteni, de aki gumi nélkül rácuppan a farkadra, annak valószín már nincs emiatt aggódnivalója.

Voltam már én is szexmoziban, igaz én a lyukon keresztül csak kukkoltam, illetve ha valaki átdugta kivertem neki.

De egy vadidegennek akinek még az arcát sem látom, tuti nem kapom be. Pláne nem gumi nélkül.

2021. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan kerülhető el az STD

Az STD-k elleni védekezés valóban hatékony módja az óvszer. De ha valamilyen oknál fogva nem használta, akkor a szex után azonnal megelőző intézkedéseket kell tennie.


1 Menjen a WC-re, hogy a vizelet leöblítse a megmaradt spermát vagy váladékot, valamint az esetleges betegségeket okozó baktériumokat.

Alaposan öblítse le a nemi szerveket, jobb, ha szappant használ. Ez megöli a mikroorganizmusokat..

A szex után egy órán belül kezelje a nemi szerveket antiszeptikummal: klórhexidin, miramistin. 2-3 ml anyagot fog igénybe venni. Egy férfinak be kell juttatnia a húgycsőbe, a nőnek pedig meg kell douchálni. Az eljárás után ne menjen a WC-be, ameddig csak lehetséges.

Ezenkívül a lehető leghamarabb meg kell látogatnia egy orvost: nőgyógyászt, urológust vagy venereológust, hogy megelőző kezelést írjon elő. Csak az első két napban hatékony, ezért siess. Ha nem tudja, milyen fertőzést kaphatott meg, akkor valószínűleg felajánlja Önnek a Safocidot - egy kombinált gyógyszert, amely hatékony baktériumok, vírusok, gombák

Douching ajánlott az STD-k megelőzésére a nem védett szex után


Az orvos ezeket az antibiotikumokat is felírhatja:


Benzatin-benzilpenicillin a szifilisz valószínűségével;

Cefixime, ha fennáll a lehetőség a gonorrhoea megbetegedésére;

Azitromicin a gyanús chlamydia esetén;

Tinidazol a trichomoniasis valószínűségével.

Az antibiotikumok komoly hatást gyakorolnak a szervezetre, ezért orvos vénye nélkül nem szedheti őket. Az ilyen kezelés mellett a szakember vírusellenes gyógyszereket (Amiksin, Lavomax), valamint immunitást növelő gyógyszereket (interferonokat) írhat fel. Hatásosak herpesz és hepatitis esetén.

Az olyan betegségeket, mint a hepatitis vagy a HIV, gyógyszerekkel nem lehet megakadályozni. Körülbelül egy hónappal a közösülés után egy vérvizsgálat képes meghatározni a fertőzést, ezért ebben az időben kell kórházba vagy klinikára mennie.


Egy hónappal a nem védett szex után érdemes megvizsgálni a HIV-t és a hepatitist.


Egy Google keresésbe telt. Link: [link]


Nézd a jó oldalát legalább máskor jobban fogsz oda figyelni. Én a helyedben biztosan meglátogattnék agy urológust. Sok szerencsét.

2021. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezek a tényezők növelik az esélyét, bár valószínűleg nem lesz bajod.

Egy hónap múlva mindenképp menj el ingyenes HIV szűrésre, pl. a Karolina utcai rendelőben van anonim szűrés.

2021. jún. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg van miért aggódni. Mindenképpen menj majd el egy átfogó tesztre (herpes, hiv, szifilisz, hepatitis, stb.).
2021. jún. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!