Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak meleg hazafiak ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak meleg hazafiak ?

Figyelt kérdés

Róluk sosem beszélnek.

Ha beírod a gugliba, ott sem találsz erről semmit.


A melegek között vannak hazafiak, tehát itt köztetek ?

Én ismerek egy ilyen fiút, és vannak olyanok, akik ezt nehezen tudják felfogni.


És érdekelne, hogy Ő egy kivételes eset, vagy természetesen nagyon sok meleg van így ezzel ?


Köszi! :)



2021. jún. 16. 21:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%
Itt a hazafi alatt a hungaristákat kell érteni?
2021. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%
Hazafinak semmi köze a hungaristához..30 évvel a rendszerváltás után ideje lenne már különválasztani..
2021. jún. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%
Én azt tudom, de ők szokták magukat hazafinak nevezni. Nekem a hazafiasság nem abban nyilvánul meg hogy turul madár és kárpátia pulcsi meg acélbetétes bakancs. Ezért gondoltam tisztázzuk hogy most itt a kérdezőnek az a kinkje hogy hungaristákkal kavarjon, vagy mit kérdez.
2021. jún. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen egyetértek a 6-ossal és 10-essel, abszolut nem szimpatizálok az LMBT szervezetek és az ellenzék politikai cirkuszával, csak felhasználják a melegeket.
2021. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
86%
Persze, hogy vannak. Nem hiszem, hogy a szexuális beállítottság annyira rettentően fontos lenne. Nyilván egy jobb oldali klisé a homofóbia, de általában vannak valódi problémák amiket a politikának megoldania kellene. Inkább problémásnak látom azt, ahogy buta emberek benyelik a fityisz-féle ál-nemzeti propagandát. Egy valódi jobb oldali vezetés nem lop, törődik az állampolgáraival és az országgal, nem a széthúzást gerjeszti hanem az összetartást.
2021. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
86%
Kedvelem a hazámat, kultúrámat, magyarul beszélek, olvasok vagy magyar zenét hallgatok. Szerintem ez elég hazafi. Mondjuk trianont nem síratom még 101 év után is. Beletörődtem, hogy akkor is csak rossz döntéseket hozott a magyar vezetés, aminek meg lettek a szomorú és sok esetben igazságtalan következményei :(. Ahogyan sorra hozza meg a rossz döntéseit a mostani vezetés is :(.
2021. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
17%

A jobboldali kormányok nem veszik el a ballibsi kormányok privilégiumát, vagyis a lopást! A Fidesz visszaszerezte a stratégiai ágazatokat, megszabadult az IMF-től, rezsit csökkentett, családokat támogat, újjáépítäEtt) szinte mindent,amit a ballibek (Bpesten a Denszky!) elhanyagolt, emellett még stadionokat is épített! Ha mindemellett még loptak is, akkor mennyit loptak azok, akik kiárusították az országot!

Nem ártana ezen elgondolkodni!

2021. jún. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
78%
17. köszi, hogy felmondtad a leckét a pártközpontból. Kifejetetted, hogy az ország nagy részét ellopták és magukra ill. béna propagandára költik.
2021. jún. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
9%

18-asnak!

Miért nem cáfoltad a 17-ben leírtakat? Vagy nem lehet? Azért írtál egy semmitmondó kommentet?

2021. jún. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek meleg orvosokat, jogászt, politikusokat, sőt még meleg rendőröket is.
2021. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!